Відділу міжнародного співробітництва та технічної допомоги ВП ЗАЕС - 35 років

Міжнародне співробітництво - одна з важливих складових роботи Запорізької АЕС. В рамках цього співробітництва реалізуються різні програми - технічної допомоги, навчання фахівців, обміну досвідом, відбуваються місії підтримки.

Широка спеціалізація «міжнародників» станції, їх старанна та сумлінна праця, сприяють гідному іміджу Запорізької АЕС у світі. У відділі працює 13 осіб. Більшість - перекладачі. Це дружний згуртований колектив, перевірений часом та досвідом.

Міжнародна діяльність здійснюється в рамках міжнародних конвенцій з питань використання ядерної енергії, до яких приєдналася Україна, двосторонніх і багатосторонніх міжурядових угод, угод на рівні експлуатуючих організацій, двосторонніх партнерських угод між АЕС, міжнародних програм та проєктів у сфері атомної енергетики для забезпечення надійної і безпечної експлуатації ВП ЗАЕС, розвитку і зміцнення офіційних, науково-технічних і комерційних зв'язків та співпраці з закордонними партнерами, підвищення іміджу ВП ЗАЕС і ядерної галузі України в цілому.

Карантин вніс свої корективи в міжнародну діяльність - кілька важливих проєктів перенесено на наступний рік. Проте ведеться активна робота в онлайн-режимі, зокрема, й підготовка до партнерської перевірки ВАО АЕС та місії OSART.

«Вже відбулося 4 вебінари з Московським та Паризьким центрами ВАО. За потребою організовуються онлайн-семінари. До кінця року має відбутися ще 2 зустрічі в онлайн-просторі за темами: «Управління старінням обладнання АЕС» та «Управління реактивністю під час пускових операцій реакторів ВВЕР», - розповіла начальник бюро прийому делегацій та оформлення документів Олена Макаревич.

 

Станом на 03.12.2021 - 21:19

Виробничі показники
Енергоблок №1 976 МВт
Енергоблок №2 1021 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1026 МВт
Сумарне навантаження 6058 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.5
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 5.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 754 мм рт.ст.