Транспортний цех Запорізької АЕС до зими готовий

Транспортний цех Запорізької АЕС готовий до осінньо-зимового періоду: всі підготовчі роботи завершені, техніка укомплектована, реагенти закуплені.

У разі зниження температури цех подбає про чистоту та безпеку доріг, що ведуть до Запорізької АЕС та її підрозділів, а також верхньої дороги Енергодарського шосе - тобто усієї території, закріпленої за атомною станцією.

До роботи готові 11 одиниць снігоприбиральної техніки, організовано бригаду, яка очищатиме дороги від снігу та льоду. Крім техніки транспортного цеху в боротьбі з ожеледдю та снігом візьме участь техніка управління будівництва. За чистоту міських доріг відповідатимуть комунальні служби.

У професіоналізмі водіїв та інших працівників транспортного цеху сумнівів немає, але проводиться робота з персоналом стосовно підготовки до зими, оскільки пильність транспортників на дорогах в складних погодних умовах повинна виростати в рази.

«Зима для автомобілістів - дуже складний час. Але колектив у нас формувався десятиліттями, всі усвідомлюють ступінь відповідальності. А в цеху постійно проводяться інструктажі з безпеки руху, керування автомобілями в зимовий період», - розповів начальник транспортного цеху ВП ЗАЕС Ігор Прочан.

 

 

Станом на 17.09.2021 - 13:27

Виробничі показники
Енергоблок №1 949 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 990 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 995 МВт
Енергоблок №6 1005 МВт
Сумарне навантаження 3939 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 22.2
Вітер СПнС
Швидкість вітру 3.8 м/с
Відносна вологість 36 %
Атмосферний тиск 759 мм рт.ст.