Тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС відновив заняття з підтримки кваліфікації

З початку вересня в тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС відновилися заняття з підтримки кваліфікації персоналу, які раніше були припинені через карантин.

«Зараз у тренажерному комплексі навчання з підтримки кваліфікації проходять фахівці енергоремонтного підрозділу. Далі розпочнуться заняття для фахівців служби контролю металу за напрямком зварювання та контроль металу», - розповів заступник головного фахівця з атомних електростанцій (з підготовки ремонтного персоналу) навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Олександр Кулібов.    

У тренажерному комплексі діє системний підхід до навчання і один з останніх етапів - зворотний зв'язок. Оцінювання теоретичних і практичних занять відбувається за певною методикою. В аудиторіях фахівці проходять теоретичні заняття і після їх завершення - перевірка знань.

Під час карантину інструктори навчально-тренувального центру Запорізької АЕС мали змогу створити багато навчально-методичних матеріалів. Була проведена велика робота, на яку постійно не вистачало часу.

З урахуванням нинішніх обставин, графіки і всі види навчання, які планувалися на 2020 рік, довелося переглянути і скоригувати. Інструктори докладають максимальних зусиль для виконання поставлених завдань.

Заняття з підтримки кваліфікації для персоналу Запорізької АЕС проходять з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. На жаль, карантин поки не дозволяє приймати фахівців з інших атомних станцій.

 

Станом на 26.01.2022 - 22:01

Виробничі показники
Енергоблок №1 647 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1028 МВт
Енергоблок №6 1049 МВт
Сумарне навантаження 4779 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.7
Вітер ПдПдЗ
Швидкість вітру 0.9 м/с
Відносна вологість 97 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.