Фахівці ВП ЗАЕС проведуть зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю Великобілозерського району

Реалізуючи права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Великобілозерська районна державна адміністрація спільно з ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 20 серпня 2020 року проведе зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю Великобілозерського району для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС.

Приводом для зустрічі з громадськістю є завершення проєктного терміну експлуатації енергоблока №5 ЗАЕС - 27.05.2020 р. та розробка у зв'язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока - основного документу, на підставі якого Держатомрегулювання України прийматиме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблока.

Зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю Великобілозерського району буде проведена 20 серпня 2020 року о 10:00 в приміщенні Великобілозерської сільської ради за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 120.

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватимуться фахівцями ВП ЗАЕС. Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:
- презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС;
- відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;
- збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.

Великобілозерська районна державна адміністрація нагадує про триваючий адаптивний карантин, і суворо стежитиме при проведенні зустрічі з громадськістю в форматі громадських слухань за дотриманням учасниками всіх протиепідемічних заходів, що запроваджені Урядом та діятимуть на момент проведення заходу.

 

Станом на 25.09.2020 - 06:16

Виробничі показники
Енергоблок №1 924 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 998 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1003 МВт
Сумарне навантаження 2925 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 16.5
Вітер С
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 72 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.