Фахівці ВП ЗАЕС проведуть зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю Мирівської об’єднаної територіальної громади

Реалізуючи права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Мирівська сільська об’єднана територіальна громада спільно з ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 14 серпня 2020 року проведе зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю центральної садиби Мирівської ОТГ та Виводівського, Вищетарасівського, Зорянського старостатів для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС.

Приводом для зустрічі з громадськістю є завершення проєктного терміну експлуатації енергоблока №5 ЗАЕС - 27.05.2020 р. та розробка у зв'язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока - основного документу, на підставі якого Держатомрегулювання України прийматиме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблока.

Зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю центральної садиби Мирівської ОТГ та Виводівського, Вищетарасівського, Зорянського старостатів буде проведена 14 серпня 2020 року о 14:00 в приміщенні Мирівського сільського будинку культури за адресою: с-ще Мирове, вул. Правобережна, 2.

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватимуться фахівцями ВП ЗАЕС. Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:

- презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС;

- відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;

- збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.

Мирівська сільська об’єднана територіальна громада нагадує про триваючий адаптивний карантин і суворо стежитиме при проведенні зустрічі з громадськістю в форматі громадських слухань за дотриманням учасниками всіх протиепідемічних заходів, що запроваджені Урядом та діятимуть на момент проведення заходу.

 

Станом на 17.01.2021 - 23:46

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1022 МВт
Енергоблок №4 1005 МВт
Енергоблок №5 1011 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 5733 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -13.4
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 4 м/с
Відносна вологість 73 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.