Відбулась перша регата крейсерських яхт на кубок НАЕК «Енергоатом»

Вперше в Енергодарі відбулася регата крейсерських яхт на кубок Державного підприємства Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

«Це знаменна подія. Ми сподіваємося, що регата  на кубок ДП «НАЕК «Енергоатом» стане традиційною. Всім учасникам бажаю сім футів під килем, нехай переможе найсильніший», - сказав на відкритті змагань заступник голови профспілкового комітету ВП ЗАЕС Дмитро Орлов.

В регаті взяли участь 28 яхт, з Енергодара, Нікополя, Кривого Рогу, Запоріжжя та Херсона. Через карантинні обмеження не змогли прийти яхти з Дніпра.

Три перегони провели за два дні.

Перші місця вибороли яхта «СОЮЗ» із Запоріжжя та енергодарська яхта «Північна Кароліна».

В класі напівтонники перемогла яхта «Лабарка» з Нікополя. Серед човнів класу ¼ тони перше місце дружньо розділили запорізька яхта «Мотодор» та яхта «Ультра» з Кривого Рогу.  Серед маленьких яхт першою прийшла «Інтра» з міста Нікополь. Енергодарська яхта «Касатка» стала першою серед швертботів.

Всі переможці отримали кубки та призи від профспілкової організації ДП НАЕК «Енергоатом».

Голова федерації вітрильного спорту Енергодара Віктор Поліхранов висловив подяку засновникам змагань, профспілці та керівництву Компанії Олексію Личу та Петру Котіну, виконуючому обов’язки генерального директора ВП ЗАЕС Юрію Кульбі, профспілковому комітету Запорізької АЕС та міській владі за допомогу та підтримку у проведенні парусних регат, ще одну можливість зустрітися і позмагатися з прихильниками вітрильних гонок, отримати досвід та масу позитивних емоцій.

Наступна гонка «На хвилях памя’ті» планується в серпні. Яхти стартуватимуть в Енергодарі, фінішуватимуть в Нікополі.

 

Станом на 24.09.2020 - 10:30

Виробничі показники
Енергоблок №1 919 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1003 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1000 МВт
Сумарне навантаження 2922 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 20.8
Вітер ПнС
Швидкість вітру 1.7 м/с
Відносна вологість 54 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.