На Запорізькій АЕС триває дводенний робочий візит делегації на чолі з т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним

24 липня робота розпочалась з відвідування об’єктів станції: делегація оглянула гідротехнічний цех, здійснила обхід другого енергоблока ВП ЗАЕС, відвідала диспетчерський центр начальників зміни станції.

Після цього відбулась зустріч з персоналом ВП ЗАЕС, на якій Петро Котін окреслив поточний стан справ в Компанії, плани на перспективу. Окремо т.в.о. президента прокоментував дії, які Компанія виконує для налагодження системи платежів, надав інформацію стосовно динаміки фінансового стану ДП «НАЕК «Енергоатом», висловив упевненість, що завдяки програмам, що зараз впроваджуються Компанією, ситуація з фінансами суттєво покращиться.

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Герман Галущенко детально зупинився на питанні функціонування енергоринку та місці Компанії в ньому, розповів про зміну стратегії щодо діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом» на ринку, озвучив втілені законодавчі ініціативи, що дозволять кардинально змінити фінансовий стан Компанії, а також поділився новими напрямками діяльності, що будуть розвиватись найближчим часом.

Т.в.о. генерального директора ВП ЗАЕС Юрій Кульба подякував делегації за позитивні новини, і запевнив, що завдання, які стоять перед Запорізькою АЕС - безпечна експлуатація енергоблоків, проведення ремонтів, і наразі головне - продовження терміну експлуатації енергоблока №5 - будуть виконані.

Завершиться візит кількома робочими нарадами, на яких будуть розглянуті нагальні виробничі питання.

 

 

Станом на 26.09.2020 - 05:36

Виробничі показники
Енергоблок №1 925 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 998 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1002 МВт
Сумарне навантаження 2925 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 18.7
Вітер СПнС
Швидкість вітру 2 м/с
Відносна вологість 67 %
Атмосферний тиск 755 мм рт.ст.