На Запорізькій АЕС з дводенним робочим візитом працює делегація на чолі з т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним

23-24 липня 2020 року на Запорізькій АЕС проходить робочий візит т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом», представників Компанії, ВП «Науково-технічний центр» та Держатомрегулювання України.

В перший день візиту представники делегації зосередили увагу виключно на об’єктах навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС: взяли участь в протиаварійному тренуванні оперативного персоналу на повномасштабному тренажері - аналозі блочного щита управління енергоблока №5; відвідали центральний зал та тренажери центру підготовки ремонтного персоналу; провели нараду стосовно сучасного стану та перспектив розвитку навчально-тренувального центру; обговорили поточну ситуацію з укладенням договорів та розробкою планів з навчання.

Відкриваючи нараду Петро Котін підкреслив, що тренажерний комплекс навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС - гордість атомної енергетики України, і необхідно прикласти максимум зусиль, щоб його послугами могли якомога ширше користуватись не лише фахівці українських АЕС, а й закордонні атомники з широкого кола країн, що вже експлуатують, або в яких будуються АЕС з однотипним обладнанням.

На нараді були детально розглянуті питання стосовно модернізації повномасштабних тренажерів для тренувань оперативного персоналу, стан справ з введення в експлуатацію тренажерів центру підготовки ремонтного персоналу та ситуація щодо проєкту мережевого тренажеру.

Т.в.о. президента Компанії наголосив на необхідності дотримання чіткого плану дій з реалізації заявлених проєктів з метою прогнозованого і якісного виконання робіт для досягнення поставлених цілей.

Робочий візит триває, 24 липня заплановано зустріч з персоналом ВП ЗАЕС та проведення наради з питань продовження терміну експлуатації енергоблока №5 Запорізької АЕС та ремонту дизель-генераторів резервних дизельних електростанцій.

 

Станом на 26.01.2022 - 21:49

Виробничі показники
Енергоблок №1 642 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1029 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1029 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4773 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.7
Вітер Пд
Швидкість вітру 1 м/с
Відносна вологість 96 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.