Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА»

Первинна профспілкова організація Запорізької АЕС підтримала громадську організацію «БРАМА», долучившись до її діяльності. Відповідне рішення одноголосно було прийняте на засіданні профспілки. Представники цехових комітетів станції висловили своє прагнення не лише підтримати громадський рух, але й активно допомагати в його розвитку та спільно працювати.

«Те, що в місті з’явився такий громадський рух, актив якого буде співпрацювати  з населенням  Енергодара - дуже правильний і потрібний крок. Профспілка - по своїй суті також громадська організація. Але ми діємо в межах атомної станції та її трудового колективу.  Обговоривши на засіданні цілі та наміри громадської організації «БРАМА», ми повністю її підтримуємо. Впевнений, що наша співпраця буде плідною і тривалою», - підкреслив голова первинної профспілкової організації Запорізької АЕС Іван Здравчев.

Громадська організація «БРАМА» стрімко розвивається. На першому етапі вже завершується формування її активу, зі складу якого найближчим часом будуть створені експертні групи за різними напрямками життєдіяльності міста-супутника Запорізької АЕС.

Головний акцент у своїй діяльності «БРАМА» робитиме саме на Енергодар з його проблемами, потребами й перспективами.

 

Станом на 24.09.2020 - 12:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 918 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1002 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1003 МВт
Сумарне навантаження 2923 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик мкЗв/г
м. Енергодар мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 0
Вітер Пн
Швидкість вітру 0 м/с
Відносна вологість 0 %
Атмосферний тиск 0 мм рт.ст.