На енергоблоках №4, №5 Запорізької АЕС проводиться модернізація комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб

На четвертому і п’ятому енергоблоках ВП ЗАЕС виконується заміна комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб (КТПВП). Робота виконується в рамках реалізації заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС.

Маючи величезний практичний досвід, роботи на високому професійному рівні проводять фахівці підрядних організацій. Електричний цех станції курує процес. Фахівці дільниці з ремонту комплектних розподільчих пристроїв (КРП) 6-0,4 кВ спостерігають за налагодженням, переймають досвід, і надалі контролюватимуть роботу устаткування.

«Старе обладнання вже відслужило свій термін, йому на заміну встановлять нове - закордонного виробництва, серії SPECIAL. Нові шафи КТПВП - це сучасний зразок розподільчих систем з багатьма додатковими функціями, такими, як збір інформації та реєстрація аварійних процесів секцій», - розповів майстер дільниці Євген Мєтальников.

Устаткування побудоване на актуальній елементній базі і має ряд істотних переваг: безперервний контроль електричних параметрів, діагностику апаратури, реєстрацію аварійних процесів, можливість формування історії подій та їх відображення на щитовому дисплеї, що дозволить підвищити надійність роботи каналів систем безпеки.

 

Станом на 10.08.2020 - 09:02

Виробничі показники
Енергоблок №1 227 МВт
Енергоблок №2 679 МВт
Енергоблок №3 988 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 976 МВт
Сумарне навантаження 2870 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 25.3
Вітер СПнС
Швидкість вітру 3.4 м/с
Відносна вологість 48 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.