На Запорізькій АЕС застосовуються інструменти глобальної концепції «Vision Zero» в профілактиці виробничого травматизму

На Запорізькій АЕС стан охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці фахівців підприємства систематично відстежують із застосуванням інструментів глобальної концепції «Vision Zero». У 2019 році Запорізька АЕС відпрацювала з нульовим рівнем виробничого травматизму не зареєструвавши жодного випадку.

«Vision Zero» або нульовий травматизм є якісним підходом до організації профілактики заходів безпеки на робочих місцях. 2019 - не єдиний рік за час роботи станції з відсутністю виробничого травматизму, коли не було зареєстровано жодного нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом», - відзначила інструктор групи охорони праці навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Марія Шамрай.

Розвиток ефективної профілактики травматизму дозволяє усунути і попередити травматизм, а також професійні захворювання. З цією метою фахівцями групи охорони праці навчально-тренувального центру розроблена пам'ятка з обов'язків і прав працівників; банери і плакати з безпечного виконання робіт, розміщені на території станції.

На Запорізькій АЕС керівники всіх підрозділів відповідають за безпеку та гігієну праці, а працівники намагаються не піддавати себе і колег необґрунтованому ризику, знають свої права та беруть участь у профілактичних заходах.

Довідка: Концепція нульового травматизму «Vision Zero» ґрунтується на переконаності в тому, що можна запобігти виникненню всіх нещасних випадків на виробництві і що компанії і партнери зобов'язані забезпечувати умови праці, що сприяють втіленню в життя трьох базових цінностей - охорони здоров'я, безпеки і благополуччя. Всебічний характер концепції дозволяє адаптувати її до будь-якої галузі в будь-якій частині світу.

 

Станом на 09.08.2020 - 18:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 675 МВт
Енергоблок №3 983 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 983 МВт
Сумарне навантаження 2641 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 29.6
Вітер ПнС
Швидкість вітру 3.6 м/с
Відносна вологість 31 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.