На енергоблоці №4 Запорізької АЕС йде реконструкція комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб

На четвертому енергоблоці Запорізької АЕС фахівці електричного цеху  виконують реконструкцію заміни шаф комплектної трансформаторної підстанції власних потреб (КТПВП) на третій системі безпеки. Старе устаткування відслужило свій термін, тому на його заміну встановлюють нове.  

«Роботи з демонтажу і монтажу обладнання проводять підрядні організації, які мають великий досвід у виконанні цих робіт. Фахівці електричного цеху Запорізької АЕС контролюють процес налагодження нового обладнання, а також стежать за повнотою і точністю виконання робіт», - розповів майстер електричного цеху Запорізької АЕС Євген Метальников.

Модернізовані шафи комплектної трансформаторної підстанції - це сучасний зразок розподільчих систем, з багатьма додатковими інформативними та захисними функціями.

Нове устаткування дозволить скоротити час, відведений на виконання планових ремонтів, оперативних перемикань, підготовку робочих місць, а також дасть можливість зробити повний аналіз роботи щита в різних режимах функціонування системи електропостачання.

Подібне обладнання вже встановлено на енергоблоках №1,2,3 та частково на енергоблоці №5 Запорізької АЕС.

Станом на 09.08.2020 - 16:40

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 676 МВт
Енергоблок №3 982 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 984 МВт
Сумарне навантаження 2642 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 30.2
Вітер ПнС
Швидкість вітру 4.2 м/с
Відносна вологість 29 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.