Співчуття з приводу смерті Миколи Захарова


19 травня 2020 року на 64-му році життя після тривалої хвороби пішов з життя керівник первинної профспілкової організації ВП «Запорізька АЕС» Захаров Микола Федорович.

За час багаторічної плідної діяльності в профспілковому комітеті Запорізької АЕС Микола Федорович показав себе людиною твердих принципів, прихильником вдумливого, зацікавленого і неформального підходу до виконання такої непростої роботи, пов'язаної з надіями і турботами людей.

Микола Федорович завжди займав активну життєву позицію – спільно з профспілковими лідерами відстоював права працівників енергетичного комплексу ДП «НАЕК «Енергоатом» та як громадський активіст брав участь у житті рідного міста Енергодар.

Багатий досвід в області захисту трудових прав працівників ЗАЕС, неабиякі організаторські здібності та вміння об'єднувати навколо себе однодумців були основою поваги до Миколи Федоровича колег і друзів.

Адміністрація та багатотисячний колектив Запорізької АЕС висловлює щирі співчуття родині і близьким Миколи Федоровича Захарова.

 

Станом на 09.08.2020 - 18:06

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 675 МВт
Енергоблок №3 983 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 983 МВт
Сумарне навантаження 2641 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 29.6
Вітер ПнС
Швидкість вітру 3.6 м/с
Відносна вологість 31 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.