Парку Перемоги Запорізької АЕС - 15 років!

15 років тому, напередодні святкування 60-річчя Перемоги, в Енергодарі на території водно-спортивної бази Запорізької АЕС було відкрито парк Перемоги.

Парк названий на честь 60-річчя Перемоги - в пам'ять про тих, хто приніс світу мир і спокій, хто відновлював країну в повоєнні роки, в знак вдячності тим, хто будував гіганти енергетики Енергодара.

Сьогодні парк Перемоги це улюблене місце відпочинку не лише енергодарців, а й гостей міста. Це багатофункціональний комплекс, який об'єднав в собі численні спортивні майданчики: поле для міні-футболу, тенісний корт, волейбольно-баскетбольний та тренажерний майданчики, а також зону відпочинку, пляжну зону і набережну. На території парку обладнані «стежки здоров'я».

Минулого року парк поповнився новим сучасним дитячим майданчиком «Ігрове містечко» та пішохідним фонтаном.

У парку Перемоги створено музей військової техніки просто неба, який має серед своїх експонатів дивізійні та протитанкові гармати, бойову броньовану розвідувальну дозорну машину та танк Т-64,  літаки МІГ-25 та СУ-17.

Протягом року парк Перемоги в середньому відвідують близько 200 тисяч осіб. А за 15 років парк став настільки звичним для містян, що здається – був тут завжди: так вдало поєдналися природний ландшафт з потребою людей у відпочинку.

Довідка: Парк ім. 60-річчя Перемоги створено за ініціативою адміністрації Запорізької АЕС. Він призначений для відпочинку з використанням водних та наземних видів спорту. Парк розташовується на території площею кілька гектарів і включає в себе озеленені й водні простори з відкритими територіями короткочасного і тривалого відпочинку.

 

Станом на 29.01.2022 - 15:43

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1034 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 5799 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 3.3 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.