Підвищення рівня культури охорони праці на виробництві - шлях до зниження травматизму

Всесвітньому дню охорони праці на Запорізькій АЕС присвячуються різноманітні заходи, спрямовані на підвищення культури охорони праці на виробництві та в побуті.

Заходи спрямовані на створення здорових умов праці на робочих місцях, зниження ризику виробничого травматизму та професійних захворювань, просування пропаганди безпечної праці, а також запобігання нещасних випадків невиробничого характеру. Вони є основою для підвищення культури виробництва, доведення до свідомості кожного працівника важливості виконання правил та норм охорони праці.

Напрямків роботи багато: впровадження світового досвіду в сфері охорони праці; атестація робочих місць за умовами праці; оцінка стану охорони праці на виробництві; аналіз правових та організаційних основ охорони праці; використання комп'ютерних методів, а також прикладного та інформаційного забезпечення охорони праці.

Фахівцями з охорони праці всебічно вивчаються фактори, які негативно впливають на стан здоров'я людей та безпеку праці. Удосконалюється робота зі створення безпечних та комфортних умов праці. Регулярно проводиться навчання працівників безпечним прийомам праці.

Проводяться конкурси «Безпечне робоче місце», «Краща виробнича дільниця», «Кращий стенд з охорони праці», «Охорона праці очима дітей», конкурс плакатів з культури виробництва, конкурс на утримання виробничих приміщень, конкурси професійної майстерності. Працівники Запорізької АЕС охоче беруть в них участь.

 

Станом на 09.08.2020 - 16:34

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 676 МВт
Енергоблок №3 983 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 984 МВт
Сумарне навантаження 2643 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 30.6
Вітер ПнС
Швидкість вітру 4.1 м/с
Відносна вологість 29 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.