На Запорізькій АЕС продовжується підготовка до місії ВАО АЕС

На другу половину жовтня 2020 року на Запорізькій АЕС заплановане проведення партнерської перевірки Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС).

Згідно з методологією проведення місії за півроку до партнерської перевірки з попереднім візитом майданчик ВП ЗАЕС повинні були відвідати керівник та координатори партнерської перевірки.

Але через карантинні заходи, впроваджені на державному рівні, сторони вимушені були скасувати зустріч, перейшовши у формат онлайн-спілкування.

«Навіть за таких обмежених обставин, основної мети, що покладається на попередній візит експертів, досягти вдалося, ще й з випередженням. Керівництвом ВП ЗАЕС та представниками ВАО АЕС погоджено та підписано протокол, що містить ключові завдання та зобов’язання обох сторін з організації та проведення партнерської перевірки», -розповів заступник керівника з підготовки та проведення партнерської перевірки, начальник відділу досвіду експлуатації Запорізької АЕС Альберт Рябуха.      

Підготовка до майбутньої місії ВАО АЕС на станції йде повним ходом. Ще на початку року було призначено відповідальних керівників, створено робочі групи, до яких залучені досвідчені фахівці Запорізької АЕС. По кожному з напрямків перевірки проводиться самооцінка за виробничими завданнями і критеріями їх виконання.

Партнерська перевірка ВАО АЕС на Запорізькій АЕС має відбутись з 15 по 30 жовтня 2020 року за п’ятнадцятьма напрямками.

 

Станом на 24.09.2020 - 11:30

Виробничі показники
Енергоблок №1 920 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1004 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 999 МВт
Сумарне навантаження 2923 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик мкЗв/г
м. Енергодар мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 0
Вітер Пн
Швидкість вітру 0 м/с
Відносна вологість 0 %
Атмосферний тиск 0 мм рт.ст.