Карантинні заходи на Запорізькій АЕС

На Запорізькій АЕС на період введення карантину створена тимчасово діюча комісія щодо мінімізації ризиків поширення COVID-19. Щодня комісія здійснює моніторинг епідеміологічної обстановки, приймає оперативні рішення та коригуючі заходи, знаходиться у постійному контакті з міською владою та медико-санітарною частиною.

З метою запобігання поширенню COVID-19 на Запорізькій АЕС продовжується введення в дію низки профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів. Посилено санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим виробничих та офісних приміщень, харчоблоків, контрольно-пропускних пунктів, а також автотранспорту станції.

Медпрацівниками відділу охорони здоров’я Запорізької АЕС ретельно проводиться передзмінна дистанційна термометрія персоналу. На прохідних №1 та №2, в харчоблоках  встановлені засоби для дезінфекції рук.

Дією наказу про режим роботи працівників на період карантину на Запорізькій АЕС впровадженні заходи з дистанційної роботи для персоналу на дому, крім оперативного персоналу, безпосередньо залученого до технологічних процесів виробництва. Таким чином до можливого мінімуму скорочена кількість контактів на підприємстві, що сприяє недопущенню розповсюдження інфекції.

Усі наради переведені у режим селекторних, веб- та скайп-конференцій. Активно впроваджується електронний документообіг. Заборонені закордонні відрядження та відрядження всередині країни.

Для зручності та захисту персоналу станції змінено графік руху автобусів, обмежена кількість пасажирів у салоні.

Карантин продовжиться до особливого розпорядження Кабінету Міністрів. Керівництво Запорізької АЕС закликає персонал дотримуватись правил особистої гігієни у побуті і на робочому місці.

 

Станом на 30.10.2020 - 03:04

Виробничі показники
Енергоблок №1 971 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1012 МВт
Сумарне навантаження 2994 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.9
Вітер СПнС
Швидкість вітру 0.5 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 757 мм рт.ст.