Підготовка інструкторів навчально-тренувальних центрів буде вестись централізовано

На Хмельницькій АЕС відбулася установча нарада керівників та фахівців навчально-тренувальних центрів (НТЦ) АЕС України, ВП «Атомремонтсервіс» та навчального центру «Академія керівників атомної енергетики» з питань впровадження централізованої підготовки інструкторів НТЦ.

Головне питання наради - створення централізованої системи підготовки інструкторів. На початковому етапі важливо було оцінити ситуацію щодо підготовки інструкторів, визначити проблемні питання і окреслити подальші кроки у вирішенні цього завдання.

«Учасники зустрічі сформулювали приблизно півтора десятка проблемних питань, які впливають на вирішення завдань з підготовки інструкторів. Серед них, наприклад, відбір фахівців АЕС на посаду інструктора НТЦ, питання взаємодії навчального центру і цехів станції при визначенні потреб у навчанні», - розповів директор «Академії керівників атомної енергетики» Сергій Ублік.

У ході наради представники навчально-тренувальних центрів розповіли, як проходить підготовка інструкторів на місцях. У кожному центрі є психологи та методисти, які навчають щойно прийнятих на роботу інструкторів. Вони ж ведуть курси підтримання кваліфікації для працюючих інструкторів.

У вирішенні деяких питань допоможуть напрацювання, які дають позитивний результат на конкретному майданчику, отже, існуючі моделі можуть стати загальними для всіх.

«Створення централізованої системи підготовки інструкторів НТЦ дозволить підвищити якість навчання, допоможе впровадженню сучасних, більш складних та актуальних навчальних модулів, які сприятимуть розвитку Компанії», - зазначив Сергій Ублік.

Станом на 26.09.2020 - 04:44

Виробничі показники
Енергоблок №1 926 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 998 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1002 МВт
Сумарне навантаження 2926 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.06 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 18.7
Вітер ПнС
Швидкість вітру 2.1 м/с
Відносна вологість 67 %
Атмосферний тиск 755 мм рт.ст.