Запорізька АЕС формує систему лідерства

На Запорізькій АЕС темі лідерства приділяється дедалі більше уваги, адже це сприяє розвитку керівників станції і персоналу. На цій темі зосередили увагу під час семінарів Всесвітньої асоціації операторів атомних станцій. Лідерство як стратегія одночасно впроваджується на підприємствах ядерної галузі.

На Запорізькій АЕС заплановано проведення низки заходів за темою лідерства, серед яких - тематичні семінари в підрозділах.

Першими семінар на тему «Лідерство в культурі безпеки» провели в службі відомчого нагляду та пожежної безпеки. Учасники семінару намагалися висвітити злободенні проблеми і шукали шляхи вирішення, які були б результативними та дієвими не тільки в теорії, але й на практиці.

«Керівник, тобто лідер,  повинен бути прикладом і вести за собою персонал. Адже саме працівник цінувався завжди і всюди, за ним стоїть якість експлуатації і ремонту устаткування, підтримка його в справному технічному стані, і як результат - ядерна та радіаційна безпека, надійна і безаварійна робота станції», - зазначив заступник начальника служби Олександр Штатський.

 

 

 

Станом на 25.10.2021 - 23:52

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1020 МВт
Енергоблок №6 1027 МВт
Сумарне навантаження 4035 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 1.2
Вітер ПдПдС
Швидкість вітру 0.8 м/с
Відносна вологість 72 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.