На ЗАЕС пройшли конференція трудового колективу і звітна профспілкова конференція

На Запорізькій АЕС пройшли дві конференції – трудового колективу і звітна профспілкова конференція первинної профспілкової організації, на яких обговорили та підвели підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2019 рік та окреслили основні завдання перед персоналом Запорізької АЕС на поточний рік.

В роботі конференцій взяли участь виконавчий директор з персоналу Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Остаповець, голова первинної профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич, генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін та заступник голови ППО Запорізької АЕС Іван Здравчев.

Відкрив конференцію генеральний директор ЗАЕС Петро Котін. Він підкреслив, що минулий рік в цілому для станції був насиченим, колектив впорався з усіма поставленими завданнями. Усі заходи за колективним договором виконувалися вчасно.

Щодо виробничих показників, були виконані усі взяті на себе зобов'язання, які стосуються експлуатації, виробництва електроенергії, ремонту енергоблоків та скорочення його терміну, реконструкції та модернізації, диверсифікації постачання ядерного палива,  збільшення встановленої потужності енергоблока №2 до 101,5% та продовження реалізації проєкту ризик-орієнтованого підходу до ремонтів енергоблоків. З великих проектів 2019 року – введення в промислову експлуатацію комплексу з переробки РАВ.

Генеральний директор ВП ЗАЕС торкнувся і таких важливих напрямків як охорона праці та охорона здоров'я персоналу. Максимальну увагу він приділив лідерській якості персоналу в галузі безпеки. Що стосується молоді, Петро Котін наголосив, що наразі молодих фахівців на Запорізькій АЕС 22% і це майбутнє підприємства, на кого в подальшому станція буде покладатися.  

На сьогоднішній день у ВП ЗАЕС працюють 11 187 працівників. Персонал станції – це колектив професіоналів, на який покладені важливі завдання і з якими він успішно справляється.

Заступник голови ППО Запорізької АЕС Іван Здравчев в своїй доповіді зазначив, що соціальна політика ДП «НАЕК «Енергоатом» є одним з головних і пріоритетних напрямків в діяльності підприємства. На станції діє єдина система соціальних пільг і гарантій для працівників, вона прописана в колективному договорі Компанії і виконується неухильно.

На звітній профспілковій конференції первинна профспілкова організація Запорізької АЕС відзвітувала про свою роботу за минулий рік. Також на ній було обрано делегатів на конференцію трудового колективу та профспілкового комітету ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

Станом на 24.09.2020 - 10:42

Виробничі показники
Енергоблок №1 918 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1005 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1002 МВт
Сумарне навантаження 2925 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 20.5
Вітер ПнС
Швидкість вітру 2.4 м/с
Відносна вологість 55 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.