Фахівець Запорізької АЕС виграв творчий конкурс МАГАТЕ

Інженер цеху теплової автоматики та вимірювань Запорізької АЕС Євген Калініченко здобув перемогу в Міжнародних змаганнях МАГАТЕ на написання кращого есе на тему фізичної ядерної безпеки. Його творча робота має назву «Поява технологічних загроз, а також можливостей в галузі фізичної ядерної безпеки в цифровому столітті».

«Моя тема висвітлює потенційні загрози для фізичної ядерної безпеки від кібератак і безпілотних літальних апаратів. У своєму есе я розглядав варіанти протидії таким загрозам, а також можливості технологій штучного інтелекту та безпілотних систем для зміцнення фізичної безпеки ядерних установок і матеріалів», - розповів Євген Калініченко.

Він також зауважив, що його роботою зацікавилися в МАГАТЕ, вона буде включена в протокол конференції ICONS 2020 і підсумкові результати конференції будуть використані при розробці плану МАГАТЕ з ядерної безпеки на 2022-2025 роки.

Вручення сертифікатів переможцям відбулось в рамках конференції МАГАТЕ з фізичної ядерної безпеки: «Фізична ядерна безпека: підтримка та активізація зусиль» ICONS 2020, що проходив у Відні (Австрія).

Мета конференції полягає у зміцненні глобального режиму з фізичної ядерної безпеки, а також міжнародного співробітництва за цим напрямом. Така конференція відбувається раз у 4 роки та є важливим заходом у сфері фізичної ядерної безпеки на майданчику Міжнародного агентства з атомної енергії.

 

Станом на 13.07.2020 - 05:01

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 674 МВт
Енергоблок №3 862 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 979 МВт
Сумарне навантаження 2515 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 23.7
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 1.5 м/с
Відносна вологість 51 %
Атмосферний тиск 752 мм рт.ст.