Майбутні енергетики проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Дванадцять студентів третього курсу Одеського національного політехнічного університету прибули на Запорізьку АЕС для проходження тритижневої виробничої практики.

Впродовж практики студенти повинні ознайомитися з структурою атомної станції, з її підрозділами, а також більш детальніше вивчити основне обладнання, і те, як працює атомна станція і яким чином здійснюється управління технологічним процесом.

Володимир Черноляхов, начальник управління кадрів, зазначив, що ця практика – детальніше знайомство зі студентами, які через декілька років прибудуть на Запорізьку АЕС молодими фахівцями. «ЗАЕС потрібні кваліфіковані і перспективні фахівці, які продовжать і зміцнять кращі традиції енергетиків», – підкреслив він.

На сьогоднішній день третьокурсники проходять теоретичне і практичне навчання в спеціалізованих лабораторіях навчально-технологічного комплексу центру підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.

Наприкінці практики для майбутніх енергетиків буде організована ознайомлювальна екскурсія по території атомної станції з відвідуванням енергоблока, майданчика сховища відпрацьованого ядерного палива, повномасштабного тренажера і тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу. «Дуже хочеться побачити атомну станцію зсередини, пройтися по її території, відвідати енергоблок, щоб мати уявлення про свою майбутню роботу, – зізнається студент Одеського національного політехнічного університету Олександр Сепетенко. – Як і мій батько, хочу бути енергетиком і управляти енергоблоком».

 

Станом на 01.04.2020 - 10:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 992 МВт
Енергоблок №2 999 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 965 МВт
Енергоблок №5 887 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3843 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 3.8
Вітер Пн
Швидкість вітру 2.9 м/с
Відносна вологість 35 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.