На Запорізькій АЕС відбулося засідання ради з управління позитивними практиками

На Запорізькій АЕС відбулося чергове засідання ради з управління позитивними практиками, яка була створена з метою підвищення рівня культури безпеки на станції. Очолив захід генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Петро Котін.

На нараді розглянули питання кібербезпеки та інформаційної безпеки. Після обговорювань було прийняте рішення створити групи реагування з кібербезпеки - це команди фахівців, які будуть оперативно реагувати на кіберінціденти, проводити тренування і навчання персоналу з комп'ютерної безпеки. Також вирішили включити тренування з кібербезпеки в загальну систему тренувань на атомній станції, а при прийомі на роботу проводити спеціальний інструктаж з тематики інформаційної безпеки та зробити його регулярним.

Позитивною практикою прийнято застосування люмінесцентного  маркування для маршрутів евакуації.

На нараді розглянули також питання технічного характеру, зокрема про завантаження палива і тривалість паливного циклу.

Рада була створена для аналізу досвіду, якого фахівці набувають під час службових відряджень на інші АЕС та підприємства енергетичної галузі, тобто практик, які заслуговують на увагу, раціональний аналіз та втілення.

Фахівці Запорізької АЕС брали участь у нараді МАГАТЕ, в міжнародному науково-технічному семінарі, в  партнерському візиті ВАО АЕС, в міжнародній конференції та робочий нараді. Досвід привезли з Австрії, Чехії, Угорщини, Великобританії, Німеччини. Знайомство з позитивними практиками колег вкрай важливе. Це прогрес, якого постійно вимагає атомна енергетика.

 

Станом на 25.09.2020 - 06:14

Виробничі показники
Енергоблок №1 926 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1000 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 1005 МВт
Сумарне навантаження 2931 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 16.3
Вітер С
Швидкість вітру 1.4 м/с
Відносна вологість 73 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.