На Запорізькій АЕС нагородили активістів Українського ядерного товариства

В інформаційному центрі Запорізької АЕС відбулось урочисте нагородження активних учасників Українського ядерного товариства за підсумками роботи в 2019 році.

Голова осередку Громадської організації «Українське ядерне товариство» у ВП «Запорізька АЕС» Андрій Туз відзначив, що в 2019 році відокремлений підрозділ УкрЯТ ЗАЕС виступав організатором і співорганізатором багатьох загальноміських і галузевих заходів  і підкреслив, що в 2020 році очікує на реалізацію усіх намічених планів та ідей.

За активну участь в роботі Українського ядерного товариства, спрямовану на розвиток української ядерної галузі та з нагоди Дня енергетика, грамоти та цінні призи отримали Кураян Ашот, оператор реакторного відділення експлуатаційного підрозділу та Дудочкін Євгеній, електрослюсар цеху теплової автоматики та вимірювань. Цінним подарунком також відзначено заступника голови ГО УкрЯТ ВП «Запорізька АЕС» Сергія Мошніка, інженера цеху теплових і промислових комунікацій.

Українське Ядерне Товариство – найбільша громадська ядерна науково-технічна організація України, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної промисловості України.

 

Станом на 01.04.2020 - 11:23

Виробничі показники
Енергоблок №1 991 МВт
Енергоблок №2 1000 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 962 МВт
Енергоблок №5 887 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3840 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.05 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 5.3
Вітер Пн
Швидкість вітру 6.6 м/с
Відносна вологість 21 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.