У відділу запобігання та протидії корупції - перший ювілей

Відділ запобігання та протидії корупції Запорізької АЕС відсвяткував п’ять років з дня утворення.

Напрямок діяльності невеликого відділу, в якому працює лише вісім осіб, зрозумілий з його назви. Окрім запобігання будь-яким правопорушенням до сфери діяльності відділу також входить робота з правоохоронними органами. Досвід працівників дозволяє готувати вичерпні й професійні відповіді на запити, які надходять на Запорізьку АЕС від контролюючих органів.

Ще один важливий напрямок - запобігання конфлікту інтересів. Тут розробляють документи, за допомогою яких здійснюється врегулювання будь-яких суперечливих питань.

Велика увага приділяється вчасному й коректному поданню декларацій працівниками ВП ЗАЕС, для яких це є обов’язковою щорічною процедурою. І увага носить не лише контролюючий характер. Фахівці відділу завжди готові допомогти, проінформувати про вимоги законодавства, роз’яснити незрозумілі моменти.

Ця тема зараз особливо актуальна, адже з 01 січня до 01 квітня 2020 року пройде чергова кампанія обов’язкового декларування.

«Основний напрямок зараз - це контроль за декларуванням та методологічна допомога, консультації особам, які повинні подати декларацію. Станом на кінець 2018 року на Запорізькій АЕС нараховувалося 1592 декларанта. До кінця поточного року кількість орієнтовно збільшиться ще на 60 працівників. В якості допомоги ми надаємо як консультації, так і практичні поради, посилання на конкретні нормативні акти, роз’яснюємо всі етапи: від отримання електронно-цифрового підпису до безпосередньо заповнення декларації», - розповів начальник ВЗПК ВП ЗАЕС Семен Михольський.

Станом на 29.01.2022 - 15:13

Виробничі показники
Енергоблок №1 642 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1035 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1032 МВт
Енергоблок №6 1043 МВт
Сумарне навантаження 5797 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.4
Вітер З
Швидкість вітру 3.7 м/с
Відносна вологість 87 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.