Визначено переможців конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС за підтримки ГО «Українське ядерне товариство» пройшов  конкурс доповідей «Краще виробниче рішення» на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми.

Представили свої роботи молоді працівники з електричного цеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, експлуатаційного підрозділу, цеху засобів диспетчерського технологічного управління.

Переважна більшість тем ґрунтувалася на виробничих дослідженнях, технічних рішеннях, пропозиціях з впровадження раціоналізаторських винаходів.

Переможцем в цьому напрямку став машиніст насосних установок експлуатаційного підрозділу Євген Мовчан, який запропонував модернізувати метод системи контролю герметичності оболонок тепловиділяючих елементів в режимі перевантаження. Друге місце посів інженер електричного цеху Ігор Майданський, презентувавши свої доробки щодо імітатора високовольтного вимикача 750 кВ для виконання комплексних випробувань мікропроцесорних пристроїв релейного захисту. Пропозиція електрослюсаря ЦТАВ Тетяни Пархоменко запровадити високов’язкі демпфери для захисту АЕС від сейсмічних і вібраційних навантажень забезпечила їй третє місце.

Вперше розглядалося перспективне іміджеве питання щодо амбасадорів в атомній енергетиці. З цією дискусійною доповіддю представниця цеху засобів диспетчерського технологічного управління Анна Скороспєлова здобула перемогу в соціальному блоці конкурсу.

Серйозна увага була приділена принципам STAR і культурі безпеки на індивідуальному рівні. Ця тема принесла друге місце ще одній представниці ЦТАВ Карині Победря.

«Теми, які я чую останні кілька років на цьому конкурсі, дуже перспективні та цікаві. Про це говорить і те, що наші працівники отримують призові місця й на галузевому конкурсі. Тому нам є, ким пишатися», -  зазначив заступник головного інженера ВП ЗАЕС з технології та інжинірингу Ігор Мурашов.

Станом на 08.04.2020 - 04:31

Виробничі показники
Енергоблок №1 985 МВт
Енергоблок №2 772 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 871 МВт
Енергоблок №5 772 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3400 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.1 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.6
Вітер СПдС
Швидкість вітру 0.6 м/с
Відносна вологість 57 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.