На Запорізькій АЕС відбувся черговий конкурс плакатів з культури безпеки

Конкурс на кращий плакат з культури безпеки на Запорізькій АЕС проводиться щорічно. Цього разу в ньому взяли участь шість підрозділів: навчально-тренувальний центр, електричний цех, цех господарчого обслуговування, служба головного метролога, цех дезактивації, управління будівництва.

Плакати оцінювались, насамперед, за відповідністю цілям і завданням конкурсу, рівнем художнього виконання, актуальністю вирішення проблеми, інформативністю, відповідністю сюжетно-композиційному змісту.

Журі з семи представників різних підрозділів використало принциповий і абсолютно об'єктивний підхід: роботи були зашифровані та розглядалися під нумерацією і переможець визначався математичним шляхом за максимальною сумою балів.

Кращим з культури безпеки став плакат навчально-тренувального центру. Автор роботи - інструктор 2 категорії - керівник групи радіаційної безпеки та фізичного захисту Павло Форіс.

Кращий плакат-попередження належить цеху господарчого обслуговування. Автори плакату: Олександр Углов, Юлія Семутіна та Лариса Задорожна. Вони практично щорічно беруть участь, і кожного разу отримують призові місця.

Кращим сатиричним плакатом визнано плакат служби головного метролога. Його підготував інженер з метрології Микола Москаленко.

Станом на 09.08.2020 - 17:46

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 676 МВт
Енергоблок №3 984 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 981 МВт
Сумарне навантаження 2641 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 30
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 2.7 м/с
Відносна вологість 31 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.