На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали нову техніку

На Запорізькій АЕС для управління будівництва придбали екскаватор фірми «Hidromek». Технічними характеристиками машина в декілька разів перевищує попередні моделі екскаваторів.

Новий екскаватор приймав колектив ділянки механізованих та будівельних робіт. Саме тут знаходиться автопарк спеціальної техніки управління будівництва.

«Ця потужна машина придбана  Запорізькою АЕС з огляду на перспективу. Вона буде задіяна там, де потрібні масштабні земляні роботи, великі обсяги фундаментальних робіт. Ми націлені на будівництво великих об'єктів. У першу чергу – це полігон захоронення неутилізованих виробничих відходів (ЗНВВ).  І найближчим часом – будівництво насосної додаткової води та на перспективу будування нових енергоблоків», – зазначив генеральний директор Запорізької атомної станції Петро Котін.

Новий екскаватор характеризується підвищеною продуктивністю, легкістю управління і універсальністю, надійністю, дуже малим споживанням палива, простотою технічного обслуговування і комфортними умовами для оператора.

Внутрішнє оздоблення кабіни може зрівнятися з автомобілем представницького класу. Водій може на свій розсуд відрегулювати положення сидіння і рульового колеса. Всі елементи управління розташовані дуже зручно, так що оператору не доведеться зсуватися з місця, щоб здійснити будь-яку командну дію. Вбудований кондиціонер і система примусової циркуляції повітря в кабіні дозволять з комфортом працювати навіть в самий жаркий день.

 

Станом на 06.08.2020 - 16:16

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 677 МВт
Енергоблок №3 979 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 975 МВт
Сумарне навантаження 2631 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 34.6
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 3 м/с
Відносна вологість 28 %
Атмосферний тиск 760 мм рт.ст.