Відстоювати честь всього підприємства – висока відповідальність

На галузевому конкурсі професійної майстерності НАЕК «Енергоатом» токар енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Олександр Маловічко посів 3-тє місце.

Молодий токар вважає, що стати переможцем йому завадило хвилювання, адже відстоювати честь всього підприємства – висока відповідальність, до того ж він виявився наймолодшим серед суперників за досвідом роботи.

«Цей конкурс багато чому мене навчив, адже це перший досвід такого роду в моєму професійному житті. Я задоволений, що отримав позитивні враження, познайомився та поспілкувався з колегами з інших підприємств, дізнався про їх умови праці, тонкощі обробки металу. І вже чекаю на наступний конкурс, щоб обов'язково прийняти в ньому участь», -  поділився враженнями Олександр Маловічко.

Професія токаря була й залишається  в числі затребуваних, незважаючи на те, що світ багато в чому змінився з погляду  на розвиток технологій, зокрема цифрових. Жодний ремонт на енергоблоках АЕС не обходиться без майстрів по роботі з металом. Тому не дивно, що токарі займають почесне місце серед інших професій, які зустрічаються в атомній галузі.

 

Станом на 07.07.2020 - 19:47

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 663 МВт
Енергоблок №3 858 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 964 МВт
Сумарне навантаження 2485 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 33.3
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 1.9 м/с
Відносна вологість 26 %
Атмосферний тиск 748 мм рт.ст.