Водій - професія важлива та відповідальна

27 жовтня працівники транспортного цеху відзначатимуть професійне свято - День автомобіліста. Щодня вони виконують відповідальну та важливу роботу: здійснюють перевезення працівників Запорізької АЕС на станцію та в місто, а також доставляють цінні вантажі.

На сьогоднішній день в транспортному цеху працює 352 водія. Щодня їм доводиться керувати різними видами транспорту: легковими автомобілями, спеціалізованою технікою, вантажівками та автобусами. Автопарк транспортного цеху налічує 480 одиниць різної техніки.

На Запорізькій АЕС працюють досвідчені водії, адже перевозити пасажирів та цінні вантажі - дуже відповідальна робота. В транспортному цеху давно заведено, що водій та транспорт - це обличчя і цеху, і атомної станції. Отже, куди б не їхав транспорт ВП ЗАЕС, водії завжди дотримуються правил безпеки та проявляють високу культуру водіння.

За високі показники у роботі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращі працівники транспортного цеху відзначені почесними званнями та подяками.

«Всі наші колективи працюють заради безперебійної роботи транспортного цеху та виконують надважливе завдання - перевезення пасажирів і вантажів», - зазначив начальник транспортного цеху ВП ЗАЕС Ігор Прочан.

Станом на 18.01.2020 - 17:14

Виробничі показники
Енергоблок №1 990 МВт
Енергоблок №2 1027 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1019 МВт
Енергоблок №5 1005 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4041 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 0
Вітер ПнС
Швидкість вітру 2.2 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 770 мм рт.ст.