Водій - професія важлива та відповідальна

27 жовтня працівники транспортного цеху відзначатимуть професійне свято - День автомобіліста. Щодня вони виконують відповідальну та важливу роботу: здійснюють перевезення працівників Запорізької АЕС на станцію та в місто, а також доставляють цінні вантажі.

На сьогоднішній день в транспортному цеху працює 352 водія. Щодня їм доводиться керувати різними видами транспорту: легковими автомобілями, спеціалізованою технікою, вантажівками та автобусами. Автопарк транспортного цеху налічує 480 одиниць різної техніки.

На Запорізькій АЕС працюють досвідчені водії, адже перевозити пасажирів та цінні вантажі - дуже відповідальна робота. В транспортному цеху давно заведено, що водій та транспорт - це обличчя і цеху, і атомної станції. Отже, куди б не їхав транспорт ВП ЗАЕС, водії завжди дотримуються правил безпеки та проявляють високу культуру водіння.

За високі показники у роботі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращі працівники транспортного цеху відзначені почесними званнями та подяками.

«Всі наші колективи працюють заради безперебійної роботи транспортного цеху та виконують надважливе завдання - перевезення пасажирів і вантажів», - зазначив начальник транспортного цеху ВП ЗАЕС Ігор Прочан.

Станом на 06.08.2020 - 16:22

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 676 МВт
Енергоблок №3 981 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 977 МВт
Сумарне навантаження 2634 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 34.4
Вітер ПнПнС
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 29 %
Атмосферний тиск 760 мм рт.ст.