Працівники Запорізької АЕС – призери V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

Працівники Запорізької АЕС за підсумками V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки стали його призерами, отримавши два золота, два срібла, дві бронзи і приз глядацьких симпатій у двох номінаціях.

Фотоконкурс проводився за чотирма номінаціями:

1. «Енергія у всьому» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості - машини та обладнання, репортажне фото та т.п.);

2. «Енергетики поза професією» (все про захоплення людей);

3. «Світ - очима об’єктиву» (кадр, зроблений в потрібному місці у потрібний час);

4. «Найоригінальніший селфі-знімок» (портретне фото).

Також окремо у кожній з номінацій визначалися фотосвітлини на «Приз глядацьких симпатій» за результатами голосування у Facebook.

Переможці конкурсу обирались за трьома основними критеріями оцінки робіт – художність, оригінальність та технічність.  

У номінації «Енергетики поза професією» перше місце здобула фотографія інженера цеху теплової автоматики та вимірювань Балицької Надії «Енергія танцю»,  друге місце - у інженера управляння роботи з громадськістю та ЗМІ  Черненко Андрія з фотороботою «Воля до перемоги. Регата на кубок ВП ЗАЕС 2019».

У номінації «Світ - очима об`єктиву» працівникам Запорізької АЕС дісталися всі призові місця: перше місце посіла робота Балицької Надії «Казочка про кульбабку», друге місце - знімок інженера-програміста служби інформаційних технологій Супрунюка Олександра «Єдність». Трете місце зайняв знімок Черненко Андрія «Пейзажні етюди Айвазовського на Дніпрі». Приз глядацьких симпатій здобула фотографія інженера-проектувальника проектно-конструкторського підрозділу Бондаренко Ольги «Майстри маскування».

У номінації «Енергія у всьому» трете місце посіла фотографія Черненко Андрія «Енергетичні охоронці на варті». Приз глядацьких симпатій у цій номінації здобула фотографія «Сила та потужність» техніка електричного цеху Іващенко Олени.

Усі призери номінацій та володарі призів глядацьких симпатій отримають грошові винагороди.

 

Станом на 30.03.2020 - 16:21

Виробничі показники
Енергоблок №1 987 МВт
Енергоблок №2 991 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 963 МВт
Енергоблок №5 885 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 3826 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 16.5
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 3.1 м/с
Відносна вологість 43 %
Атмосферний тиск 750 мм рт.ст.