XV галузевий конкурс профмайстерності

На Запорізькій АЕС стартував конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів Енергоатома. Майданчик ЗАЕС приймає конкурсантів вже вчетверте.

В культурно-діловому центрі  відбулася офіційна зустріч молоді з адміністрацією Запорізької АЕС.

«Галузевий конкурс професійної майстерності проводиться в 15-й раз. Це ще один доказ, наскільки багато уваги в атомній галузі приділяється розвитку й професійному становленню молодих фахівців. За ними – майбутнє галузі. В сьогоденні ми створюємо його надійний фундамент», - зазначив, вітаючи колег, генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін.

Вперше захід проводиться за дев'ятьма  спеціальностями. Цього разу окрім восьми вже стандартних професій – машиніст-обхідник з турбінного обладнання, токар, машиніст крана, електрозварювальник ручної зварки, оператор спецводоочищення, електромонтер з обслуговування електрообладнання електростанцій, електрослюсар з ремонту та обслуговуванню автоматики та засобів вимірювань електростанцій, дозіметрист (черговий), до конкурсної програми внесено ще одну – інструктор навчально-тренувальних центрів.

«Змагаються у знаннях і професійних навичках молоді, тому ці змагання відрізняються насамперед тим, що кожного разу змінюється склад учасників, і кожного разу – нові обличчя. А переможці, як правило, підіймаються службовими сходинками, і якщо приїжджають на конкурс вдруге, то вже в якості керівників команди», - підкреслив голова Організації молоді ЗАЕС Дмитро Орлов.

 

Станом на 26.01.2022 - 22:45

Виробничі показники
Енергоблок №1 640 МВт
Енергоблок №2 1025 МВт
Енергоблок №3 1031 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1029 МВт
Енергоблок №6 1050 МВт
Сумарне навантаження 4775 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.2
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 1.1 м/с
Відносна вологість 95 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.