Коли зроблено з любов’ю

Конкурс ландшафтного дизайну на Запорізькій АЕС один з найбільш видовищних. Щороку підрозділи-учасники намагаються здивувати журі новими ідеями, перетворюючи власні території на затишні куточки краси та індивідуальності.

Один з фаворитів  конкурсу - управління виробничо-технологічної комплектації (УВТК). Цього року тут створили нові квіткові композиції, побудували  затишну альтанку для відпочинку, яку з часом оплетуть рози і вона набуде особливого вигляду.  До справи підійшли творчо, адже мають чималий досвід у ландшафтному дизайні.

Підтримує в належному стані навколишню територію окрема бригада озеленювачів: висаджують квіти та дерева, доглядають їх, майструють малі архітектурні форми.

Взагалі, весь колектив УВТК підтримує цю роботу - все ж для власного комфорту та задоволення. Насіння працівники вирощують самі - хто на присадибних ділянках, а хто на підвіконнях у власних кабінетах.

«Те, що маємо зараз, досягнуте, перш за все, завдяки нашим озеленювачам. Їх дбайливі руки вміють творити справжню красу. А взагалі у нас кожен працівник - генератор ідей, які потім колективно обговорюються», - розповіла начальник адміністративно-господарського відділу УВТК Ярославна Кушнір.

Станом на 03.06.2020 - 05:59

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 999 МВт
Енергоблок №3 996 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 -
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 1995 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 13.9
Вітер Пн
Швидкість вітру 0.9 м/с
Відносна вологість 79 %
Атмосферний тиск 752 мм рт.ст.