На Запорізькій АЕС визначили кращого серед чергових дозиметристів

В цеху радіаційної безпеки (ЦРБ) визначали кращого серед чергових дозиметристів служби експлуатації. Їм належало показати вміння використовувати засоби вимірювальної техніки, устаткування й пристосування, з якими працюють дозиметристи та якісно виконати поставлені завдання, чітко дотримуючись вимог безпеки, охорони праці та нормативної документації.

Теоретична частина конкурсу проводилася письмово. Всім учасникам був виданий білет з 10 запитаннями, номер якого був визначений шляхом жеребкування в присутності членів комісії.

Практичною частиною передбачалися перевірка працездатності приладів радіаційного контролю, реєстрація дозиметричних нарядів, дотримання безпечного маршруту, визначення радіаційних факторів на робочих місцях з подальшим визначенням засобів індивідуального захисту і т.п.

Оцінювання конкурсантів проводилося дуже ретельно, оскільки всі вони добре підготувалися і розрив у балах був мінімальним. За результатами оцінювання в галузевому конкурсі серед чергових дозиметристів Запорізьку АЕС представлятиме Андрій Соколов, який посів перше місце.

«Конкурс пройшов на високому рівні, в першу чергу, завдяки відпрацьованій та затвердженій програмі, де відображені всі важливі питання - від порядку проведення та оцінювання до розподілу місць і нагородження переможців, а також враховані усі суперечливі моменти, які можуть виникнути в процесі проведення конкурсу та шляхи їх вирішення», - зазначив виконуючий обов'язки старшого начальника зміни ЦРБ Володимир Дутченко.

Станом на 22.02.2020 - 07:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 992 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1023 МВт
Енергоблок №5 1007 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4045 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.4
Вітер Пн
Швидкість вітру 2.9 м/с
Відносна вологість 95 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.