Генеральним директором ЗАЕС призначений директор з виробництва - заступник виконавчого директора з виробництва НАЕК «Енергоатом» Петро Котін

Генеральним директором ВП «Запорізька АЕС» призначений директор з виробництва - заступник виконавчого директора з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. Офіційне представлення нового керівника колективу станції відбулося сьогодні, 27 серпня на оперативній нараді.

Представляючи нового керівника, Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський сказав: «Я впевнений, що Петро Борисович упорається зі всіма завданнями, які стоять перед колективом Запорізької АЕС. А Запорізька атомна електростанція - це база атомної енергетики України, ми звикли називати її флагманом, ця станція завжди виступала з найбільш передовими інженерними ініціативами і відповідними організаційними рішеннями, які ми потім впроваджували в Компанії. І, я впевнений, що під керівництвом Петра Борисовича станція продовжить цей шлях і запропонує нові інноваційні проекти», - підкреслив Юрій Недашковський.

У відповідь генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Петро Борисович Котін зазначив: «Моя особиста мета під час роботи генеральним директором Запорізької атомної електростанції - організація разом з вами, за вашої підтримки такої системи менеджменту, при якій ЗАЕС і надалі буде флагманом і за кількістю енергоблоків, і з культури безпеки, за всіма показниками надійної і ефективної роботи станції».

Петро Котін народився 13 квітня 1961 року в м. Володимир. Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки». Після закінчення навчання в 1985 році був прийнятий на посаду оператора реакторного цеху Запорізької АЕС. Пройшов усі щаблі оперативного керування, працював у сфері міжнародної діяльності. У центральній дирекції Компанії Енергоатом Петро Котін очолював блок виробництва і працював над міжнародними проектами, з 2014 року вів стратегічний для України проект «Енергетичний міст Україна - Європейський союз».

 

Станом на 25.02.2021 - 04:35

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1027 МВт
Енергоблок №3 963 МВт
Енергоблок №4 1014 МВт
Енергоблок №5 1010 МВт
Енергоблок №6 1022 МВт
Сумарне навантаження 5036 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -4.9
Вітер Пд
Швидкість вітру 3.9 м/с
Відносна вологість 77 %
Атмосферний тиск 773 мм рт.ст.