На Запорізькій АЕС впроваджується комплексна автоматизація роботи з кадрами

Майданчик Запорізької атомної електростанції - пілотна зона масштабного проекту ДП «НАЕК «Енергоатом» з вдосконалення процесу управління персоналом за допомогою програмного забезпечення SAP.

За два роки на станції належить виконати чимало роботи, націленої на успіх нововведення, що покликане істотно підвищити ефективність роботи з кадрами, як у відокремлених підрозділах, так і в цілому по Компанії.

Проект передбачає комплексну автоматизацію низки процесів, пов'язаних з управлінням персоналом. В першу чергу - підвищення ефективності роботи з кадрами завдяки сучасному програмному забезпеченню.

Проект розділений на три фази. Перша включає такі напрямки як організаційний менеджмент, кадрове адміністрування і сервіси самообслуговування співробітників і менеджерів на базі продукту SAP Fiori for HCM. Друга - управління робочим часом і розрахунок заробітної плати. Третя - організаційний менеджмент, цілі та ефективність.

Впровадження кожної фази поділене на чотири етапи, починаючи з організаційної підготовки та концептуального проектування і закінчуючи підтримкою продуктивної експлуатації.

«На даний момент фахівцями ВП ЗАЕС вже зроблено чимало в плані надання необхідних для розробки програмного комплексу вимог та інформації. В результаті розроблене технічне завдання, у якому викладені усі побажання замовника», - підкреслила керівник проекту з боку підрядника ТОВ «Бріг-Рітейл» Надія Кондратенкова.

Наступний крок для фахівців ВП ЗАЕС - концептуальний проект, згідно з яким підрядник буде займатися розробкою програмного комплексу.

«Успішність проекту буде підтверджена, коли наші фахівці з різних підрозділів почнуть реально працювати в цьому програмному комплексі. І потім на базі нашої пілотної зони ця комплексна автоматизація буде впроваджена по всій Компанії», - розповів заступник начальника управління кадрів ВП ЗАЕС, виконуючий обов'язки керівника проекту з впровадження підсистеми управління персоналом на базі SAP Павло Мішин.

Станом на 17.01.2020 - 15:38

Виробничі показники
Енергоблок №1 988 МВт
Енергоблок №2 1026 МВт
Енергоблок №3 -
Енергоблок №4 1022 МВт
Енергоблок №5 1009 МВт
Енергоблок №6 -
Сумарне навантаження 4045 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер Пн
Швидкість вітру 3.1 м/с
Відносна вологість 91 %
Атмосферний тиск 770 мм рт.ст.