На Запорізькій АЕС розпочався навчальний семінар на тему «Лідерство в атомній енергетиці»

На Запорізькій АЕС розпочався тижневий навчальний семінар на тему «Лідерство в атомній енергетиці», який проводять представники Московського Центру ВАО АЕС спільно з Запорізькою АЕС. Семінар проводиться для керівників вищої і середньої ланки управління АЕС, керівників підрозділів експлуатуючих організацій, а також керівників та інструкторів навчально-тренувальних центрів з метою їх навчання.

У навчальному семінарі беруть участь організатори та лектори ВАО АЕС-МЦ, представники від ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Запорізька АЕС», ВП «Рівненська АЕС», ВП «Южно-Українська АЕС», ВП «Хмельницька АЕС», а також молодіжного руху ВАО АЕС на Запорізькій АЕС.

Під час відкриття навчального семінару з вітальним словом до його учасників звернувся виконуючий обов’язки генерального директора Запорізької АЕС Юрій Кульба. Він зазначив, що семінар на тему «Лідерство в атомній енергетиці» є дуже актуальним та пройде з користю для кожного з присутніх.

Далі слово було надано керівнику програми «Навчання та розвиток» ВАО АЕС-МЦ Андрію Лук’яненко. «Я дякую керівництву Запорізької АЕС за запрошення провести семінар «Лідерство в атомній енергетиці» на їх  проммайданчику. Проведення таких семінарів – це підхід, який був вироблений два роки тому на спільній нараді між ВАО АЕС-МЦ і керівництвом ДП «НАЕК «Енергоатом». На нараді було прийнято рішення проводити щороку на одній з українських АЕС семінар з лідерства. При проведенні таких семінарів ми використовуємо певний підхід – вчимо тих, хто далі буде вчити. І для реалізації цього підходу Запорізькій АЕС після навчання в повному обсязі буде переданий весь комплект навчальних матеріалів, відео та презентацій для подальшого використання в своїй роботі», – зазначив Андрій Лук’яненко.

Програма навчального семінару «Лідерство в атомній енергетиці» передбачає навчання за темами: «Атомна енергетика – лідер і лідерство», «Культура ядерної безпеки та основи лідерства», «Шляхи поліпшення стану культури ядерної безпеки на АЕС», «Особистісні стилі поведінки», «Надихаюче лідерство, основні якості лідера», «Якість роботи персоналу», «Спостереження за виконанням робіт та Коучинг», «Формування моделей поведінки, позитивне стимулювання», «Управління робочим часом» та «Документи ВАО АЕС в області «Лідерство».

Під час семінару учасникам буде проведено технічний тур в навчально-тренувальний центр Запорізької АЕС з відвідуванням Тренажерного комплексу спеціальної підготовки  ремонтного персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом», який створено на базі НТЦ ВП «Запорізька АЕС» з оглядом основного обладнання реакторної установки ВВЕР-1000.

 

Станом на 17.10.2021 - 09:23

Виробничі показники
Енергоблок №1 968 МВт
Енергоблок №2 -
Енергоблок №3 1005 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1016 МВт
Енергоблок №6 1019 МВт
Сумарне навантаження 4008 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.07 мкЗв/г
м. Енергодар 0.1 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 11.7
Вітер ПнЗ
Швидкість вітру 1.1 м/с
Відносна вологість 70 %
Атмосферний тиск 760 мм рт.ст.