В учебно-тренировочном центре Запорожской АЭС прошли октябрьские поединки управленческих решений

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулися чергові «Поєдинки управлінських рішень». У жовтневих поєдинках спробували свої сили 7 гравців - фахівців різних підрозділів, посад і професій.

Цього разу турнір проходив з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів, тому експерти спостерігали за грою онлайн - за допомогою відеозв’язку.

У жовтневому турнірі взяли участь Кирило Колесник (цех теплових та промислових комунікацій), Денис Биченко (енергоремонтний підрозділ), Юрій Коток (служба якості), Олександр Коровін (хімічний цех), Олексій Карпінчик (цех засобів диспетчерського технологічного управління), Наталія Орленко (цех господарського обслуговування) та Олена Чернеженко (відділ ядерної безпеки).

Комісія, до якої увійшли фахівці навчально-тренувального центру, управління професійного розвитку персоналу та представники підрозділів Запорізької АЕС, оцінювала діалоги гравців, їх поведінку, підходи та навички комунікації.

За результатами оцінювання експертної комісії перемогу отримала інженер по роботі з персоналом цеху господарського обслуговування Наталія Орленко.

Ділова гра «Поєдинки управлінських рішень» проходить на Запорізькій АЕС у рамках конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо» для розвитку та вдосконалення професійних компетенцій персоналу атомної станції.

Основна мета змагань - навчитися швидко приймати конструктивні рішення під час спілкування з опонентом, дотримуючись правил ділової етики.

 

 

По состоянию на 26.01.2022 - 22:17

Производственные показатели
Энергоблок №1 638 МВт
Энергоблок №2 1023 МВт
Энергоблок №3 1033 МВт
Энергоблок №4 -
Энергоблок №5 1028 МВт
Энергоблок №6 1049 МВт
Суммарная нагрузка 4771 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.08 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.09 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха -5.6
Ветер ЮЮЗ
Скорость ветра 0.4 м/с
Относительная влажность 97 %
Атмосферное давление 761 мм рт.ст.