Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості: код ДК 021:2015 - 65410000-0 Експлуатація енергетичних станцій (Послуга: «Виконання комплексу заходів з оцінки технічного стану і продовження терміну...

...експлуатації корпусів трубопровідної арматури СВБ хімічного цеху енергоблоку №2 ВП ЗАЕС»)

У 2022 році закінчується строк експлуатації деяких арматур хімічного цеху. Зазначені арматури приймають участь у технологічному процесі для виготовлення та транспортування хімічно-знесоленої води (ХЗВ). Заборона подальшої експлуатації зазначених арматур, які входять до складу трубопроводів  може привести до порушення режиму нормальної експлуатації енергоблоків. Для попередження можливих відмов вищевказаного устаткування, а також для обґрунтування можливості продовження строку його подальшої експлуатації, необхідно виконати комплекс заходів з обстеження (оцінки) технічного стану арматур, та отримати дозвіл на їх подальшу експлуатацію.

Метою виконання послуги є:
- оцінка технічного стану арматури СВБ ХЦ енергоблоку № 2 ВП ЗАЕС з метою встановлення відповідності вимогам нормативної, проектної документації, єі справного стану та можливості подальшої безвідмовної експлуатації;
- оцінка готовності арматури виконувати свої функції у процесі експлуатації з заданими показниками надійності.

Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-09-10-000096-a

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у Технічній специфікації до предмета закупівлі та встановлені відповідно до вимог і положень нормативних і виробничих документів ВП ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом» згідно з чинними нормами і правилами з ядерної та радіаційної безпеки.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами ВП ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом» з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.

 

По состоянию на 07.12.2021 - 07:34

Производственные показатели
Энергоблок №1 975 МВт
Энергоблок №2 1021 МВт
Энергоблок №3 1010 МВт
Энергоблок №4 1007 МВт
Энергоблок №5 1016 МВт
Энергоблок №6 1028 МВт
Суммарная нагрузка 6057 МВт
Радиационная обстановка
Промышленная площадка 0.09 мкЗв/ч
г. Энергодар 0.08 мкЗв/ч
Метеорологическая обстановка
Температура воздуха 9.2
Ветер ЮВ
Скорость ветра 1.9 м/с
Относительная влажность 100 %
Атмосферное давление 756 мм рт.ст.