Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС - у складі національної збірної України

Міністерство молоді та спорту затвердило склад національної збірної України з літніх олімпійських видів спорту на 2022 рік. У складі національної збірної з веслування на байдарках і каное Україну представлятимуть і відомі енергодарські спортсмени - вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

В основному складі національної збірної з веслування на байдарках і каное - Людмила Бабак, Денис Давидов, Дмитро Кряж та Олександр Чехмістренко. Всі вони -вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

ср, 22.12.2021 - 11:00
Денис Давидов

Енергодарські спортсмени, які стали переможцями та призерами Олімпійських та Паралімпійських ігор, Чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України, спортсмени Олімпійського резерву та члени збірних команд України з наступного року отримуватимуть щомісячну грошову персональну виплату у розмірі до 3000 гривень. Серед них п’ятеро - вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

У 2022 році премію від міського голови отримуватимуть:

пн, 20.12.2021 - 13:30
 В Енергодарі до Дня енергетика пройшов відкритий турнір з боксу «Юний олімпієць»

На базі Енергодарської дитячо-юнацької спортивної школи боксу імені Володимира Манзулі відбувся відкритий турнір з боксу «Юний олімпієць», присвячений Дню енергетика.

З початком змагань спортсменів привітали  т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький, голова первинної профспілкової організації Запорізької АЕС Іван Здравчев, перший заступник міського голови Іван Самойдюк та майстер спорту міжнародного класу з боксу, почесний житель міста Енергодара Валерій Сидоренко.

пт, 17.12.2021 - 14:00
В рамках ХХ спартакіади ВП ЗАЕС пройшли змагання з дартсу

В спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС в рамках ХХ спартакіади ВП ЗАЕС пройшли змагання з дартсу серед цехів і підрозділів атомної станції. Всього в турнірі взяло участь 10 команд.

Після наполегливої та інтригуючої боротьби у фіналі зустрілися три команди.

Абсолютним переможцем стала збірна команда - служба фізичного захисту/загін відомчої воєнізованої охорони (СФЗ/ЗВВО). Срібні призери - команда енергоремонтного підрозділу (ЕРП), бронзу виборола команда електричного цеху (ЕЦ).

вт, 14.12.2021 - 08:40
Борці міста-супутника Запорізької АЕС - чемпіони області з вільної боротьби

В місті Токмак відбувся чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008-2010 років народження.

У змаганнях брали участь 170 юних спортсменів із 17 населених пунктів області. Найкращий результат традиційно продемонстрували вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС та енергодарського спортивного клубу «Ті-Вар».

Перші місця у своїх категоріях посіли Марія Ковальчук (33 кг) та Арсеній Черевко (73 кг).

пн, 13.12.2021 - 15:00
В рамках ХХ спартакіади ВП ЗАЕС пройшли змагання з гирьового спорту

В спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС в рамках ХХ спартакіади ВП ЗАЕС пройшли змагання з гирьового спорту. Учасники дев'яти команд змагалися в п'яти вагових категоріях.

У підсумку перше місце посіли:

до 70 кг - Іван Максимов (експлуатаційний підрозділ/управління соціальних програм) - 112 разів;

до 80 кг - Ігор Трусов (служба фізичного захисту/загін відомчої воєнізованої охорони) - 125 разів;

пт, 10.12.2021 - 10:30
Енергодарські борці - призери Фестивалю олімпійських видів єдиноборств

Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС взяли участь у «Фестивалі олімпійських видів єдиноборств» серед юнаків 2008-2009 р.н. та 2010-2011 р.н., присвячених 100-річчю від дня народження першого Олімпійського чемпіона серед запорізьких спортсменів Якова Пункіна.

чт, 09.12.2021 - 13:20
Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС достойно виступила на Чемпіонаті світу

З 24 листопада по 8 грудня у Тбілісі (Грузія) проходив Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Всього у змаганнях кубку світу взяли участь 125 атлетів з 22 країн світу. В їх числі - енергодарська спортсменка Аліна Кумейко - вихованка заслуженого тренера України Сергія Кумейка.

За результатами Чемпіонату Аліна Кумейко продемонструвала гідний результат у ваговій категорії 86 кг, посівши 11 місце у турнірній таблиці.

Бажаємо спортсменці і її тренеру нових спортивних досягнень!

#АтомнийСпорт

пн, 06.12.2021 - 15:00
Вихованки спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС знову на п’єдесталі

З 02 по 04 грудня 2021 року у Львові відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Кубок Львова».

В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країни.

Місто-супутник Запорізької АЕС представляли дві спортсменки: Аделіна Бердеу (50 кг), яка зайняла друге місце та Вікторія Вебер (53 кг), яка виборола третє місце.

Обидві борчині є вихованками спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС, їх тренують Станіслав Тілінін та Віктор Вардугін.

ср, 17.11.2021 - 07:30
Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС - чемпіонка України з плавання серед юніорів та молоді

На Чемпіонаті України з плавання серед юніорів та молоді, який пройшов у Харкові, змагалися найсильніші спортсмени практично з усіх областей країни.

Відома вихованка дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Анна Якубенко успішно виступила на дистанції 50 метрів способом брас та з результатом 0.33.87 стала Чемпіонкою України з плавання серед юніорів та молоді.

Також Анна на дистанції 100 метрів способом брас (результат 1.14.41) виконала норматив Майстра спорту України та здобула срібну медаль Чемпіонату.

Станом на 26.01.2022 - 21:53