пн, 06.12.2021 - 10:30
У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися чергові поєдинки управлінських рішень

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулись чергові «Поєдинки управлінських рішень» для спеціального кадрового резерву керівників.

Поєдинки проводять з початку року щомісяця в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо». В листопаді, через карантинні обмеження ігри проходили онлайн - за допомогою відеозв’язку.

В турнірі взяли участь 20 гравців - фахівців різних підрозділів, посад та професій.


чт, 02.12.2021 - 13:20
Працівник Запорізької АЕС посів призове місце в обласному конкурсі

Інженер навчально-тренувального центру Запорізької АЕС Сергій Бандуров другий рік поспіль бере участь у конкурсі обласної державної адміністрації. Цього року він представив наукову роботу «Дослідження напівпровідникового з’єднання СdSe під дією іонізуючого випромінювання для розробки датчиків контролю роботи обладнання АЕС».


вт, 30.11.2021 - 14:13
Молоді фахівці Запорізької АЕС посіли призові місця на галузевому конкурсі наукових доповідей

В Києві у головному офісі НАЕК «Енергоатом» відбувся фінал конкурсу наукових доповідей серед молодих фахівців атомних станцій України, Атомремонтсервісу та Дирекції Компанії. Запорізьку АЕС на конкурсі представляли 5 молодих фахівців і всі вони посіли призові місця у своїх номінаціях.

Конкурс вийшов подвійним, журі оцінювало і роботи, представлені в поточному році, і роботи, що не були заслухані через карантинні обмеження у 2020-му.


вт, 23.11.2021 - 12:45
На Запорізькій АЕС пройшов конкурс доповідей з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся щорічний конкурс доповідей за темою «Культура безпеки АЕС: проблеми та шляхи вирішення». В ньому взяли участь працівники служби головного метролога, цеху теплової автоматики та вимірювань і загону відомчої воєнізованої охорони.

Перше місце з доповіддю на тему «Багаторівнева модель культури безпеки» посіла Ольга Добаріна, інженер цеху теплової автоматики та вимірювань.

Доповідь Ольги Форіс, охоронця загону відомчої воєнізованої охорони, отримала друге місце і була пов’язана з темою наставництва.


пн, 22.11.2021 - 12:40
На Запорізькій АЕС відбувся конкурс плакатів з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся традиційний конкурс плакатів з культури безпеки в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо». Захід покликаний сприяти покращенню культури безпеки на підприємстві.

Цього року на розгляд конкурсної комісії було представлено 31 плакат з культури безпеки від фахівців дев’яти підрозділів станції. Роботи оцінювали у трьох номінаціях: «Кращий плакат з культури безпеки», «Кращий плакат-попередження» та «Кращий сатиричний плакат».


ср, 10.11.2021 - 16:00
На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу доповідей на науково-технічні та соціальні теми серед молодих фахівців і молодих працівників підприємства в номінації «Краще виробниче рішення».

На розгляд членів конкурсної комісії десять фахівців представили цікаві доповіді на актуальні для атомної енергетики теми.


пн, 08.11.2021 - 14:00
У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися жовтневі поєдинки управлінських рішень

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулися чергові «Поєдинки управлінських рішень». У жовтневих поєдинках спробували свої сили 7 гравців - фахівців різних підрозділів, посад і професій.

Цього разу турнір проходив з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів, тому експерти спостерігали за грою онлайн - за допомогою відеозв’язку.


пт, 29.10.2021 - 12:30
На Запорізькій АЕС пройшов конкурс доповідей серед молодих працівників

В рамках проведення огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо»  з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів на Запорізькій АЕС відбувся конкурс доповідей на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми серед молодих працівників у номінації «Краще виробниче рішення».


пт, 08.10.2021 - 15:15
Визначені переможці дитячо-юнацького фотоконкурсу  «Енергоатом Junior #АЕС у_кадрі»

ДП «НАЕК «Енергоатом» проведено дитячо-юнацький фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС у_кадрі» серед учнівської молоді міст розташування відокремлених підрозділів Компанії, а також дітей працівників дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

Енергоатом не вперше проводить цікаві заходи для розкриття творчого потенціалу молоді. Цього разу на фотоконкурс надійшло 145 фоторобіт від 50 учасників у восьми номінаціях.  


вт, 07.09.2021 - 15:00
ДП «НАЕК «Енергоатом» оголошує фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі»

До участі у дитячо-юнацькому фотоконкурсі «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі» адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» ЗАПРОШУЄ:

- учнівську молодь міст розташування відокремлених підрозділів Компанії;

- дітей працівників Дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

Конкурсні НОМІНАЦІЇ:

•    Атомна енергетика України

•    АЕС і екологія

•    Я люблю свій край

•    Дозвілля і спорт

•    Репортажне фото

•    Портрет

•    Гумористичне фото


Станом на 07.12.2021 - 08:40

Виробничі показники
Енергоблок №1 977 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1011 МВт
Енергоблок №4 1008 МВт
Енергоблок №5 1017 МВт
Енергоблок №6 1025 МВт
Сумарне навантаження 6060 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 9.2
Вітер СПдС
Швидкість вітру 2.9 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 756 мм рт.ст.