Шановні мешканці Енергодара і регіону! ВП Запорізька АЕС пропонує всім бажаючим оздоровити своїх дітей на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Юність».

ПЗОтаВ «Юність» розташований на узбережжі Азовського моря в смт. Кирилівка, коса Пересип Якимівського району Запорізької області. Це відмінне місце для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, створене в 1992 році. За весь час існування ПЗОтаВ «Юність» зарекомендував себе тією затишною домівкою на березі моря, куди хочеться повернутися дітлахам знову. Тільки за одну зміну в установі оздоровлюються 216 дітей.

Шановні батьки!
Чи хочете ви, щоб ваша дитина залишилася в задушливому і жаркому місті, знаходилася без нагляду на вулиці або цілими днями сиділа удома за комп'ютером, псуючи очі і поставу?
або ...
Ви хочете, щоб вона відпочила і оздоровилась, засмагла і накупалась, навчилася творити і зарядилась позитивом, придбала нових друзів і чудові враження, загалом, цікаво і з користю провела час?
Вибір за вами

Протягом літнього оздоровчого періоду 2021 року в ПЗОтаВ «Юність» організовано три зміни:

 1. тематична зміна – з 19.06.2021 по 08.07.2021 (Програма)
 2. тематична зміна – з 10.07.2021 по 29.07.2021 (Програма)
 3. тематична зміна – з 31.07.2021 по 19.08.2021 (Програма)

Всі зміни в ПЗОтаВ «Юність» носять тематичний характер, завдяки чому діти можуть не тільки відпочити і оздоровитися, а й з користю, цікаво і захоплююче провести літні канікули, удосконалювати свої творчі здібності, показати спортивні досягнення, спробувати себе в новій діяльності.

На території розташовано 3 двоповерхових житлових корпуси, адміністративний корпус, їдальня, амфітеатр, спортивні майданчики (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс), майданчик для проведення культурно-масових заходів. На території ПЗОтаВ «Юність» встановлено дитячий ігровий майданчик з тренажерами і гімнастичними комплексами. З метою змістовного дозвілля дітей в ПЗОтаВ «Юність» організований дозвільний центр, працюють студії прикладного мистецтва і різноманітні гуртки. Крім того, в ПЗОтаВ «Юність» є комп'ютерний клас і тренажерний зал, оснащені сучасним обладнанням. Працює 3D кінотеатр. У житлових кімнатах проживають по 4 особи, кімнати укомплектовані ліжками, тумбочками і вбудованими шафами. На кожному поверсі є душові кімнати з встановленими бойлерами для підігріву води, кімнати гігієни, гардеробні кімнати, кімнати для сушіння одягу. У кожному корпусі на першому поверсі знаходиться обладнання для питної води. Медичний пункт укомплектований лікарськими засобами, виробами медичного призначення. У ПЗОтаВ «Юність» є піщаний пляж, обладнаний тіньовими навісами, роздягальнями. Організовано п'ятиразове якісне і повноцінне харчування дітей у їдальні з двома обідніми залами.

Загалом, «Юність» - це:

 • тепле і ласкаве море;
 • турботливі й уважні вихователі, які не дадуть нудьгувати;
 • цікаві та захоплюючі заходи щодня;
 • цікаві творчі гуртки та веселі змагання;
 • новий спортивно-ігровий комплекс і 3D кінотеатр;
 • сучасний тренажерний зал та комп'ютерний клас;
 • п'ятиразове смачне харчування.

А головне, «Юність» - це гарний настрій і нові друзі!

Можна протягом життя об'їздити весь світ, але в «Юності» можна побувати лише в дитинстві!

Ми чекаємо на вас, приїжджайте до нас в «Юність»!

Адміністрація ПЗОтаВ «Юність» пропонує всім бажаючим оздоровити своїх дітей у віці від 7 до 14 років. Доставка дітей здійснюється централізовано з м. Енергодар.

За додатковою інформацією та консультаціями, а також з питань придбання путівок звертатися:

 • начальник УСП
  Трубенков Олексій Григорович
  конт. тел. +38(06139) 5-79-24
 • заступник начальника УСП
  Діброва Віктор Миколайович
  конт. тел. +38(06139) 5-25-94

Станом на 26.01.2022 - 09:33

Виробничі показники
Енергоблок №1 646 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1026 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.11 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.5
Вітер ПдЗ
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.