Профілакторій – об'єкт соціальної інфраструктури, основною діяльністю якого є проведення реабілітаційно-оздоровчих заходів для персоналу ВП ЗАЕС. Профілакторій розташований у мальовничій лісовій зоні на березі Каховського водосховища.

Профілакторій - це сучасний лікувально-діагностичний центр. Тут створені унікальні можливості для реабілітації працівників ВП ЗАЕС та членів їх сімей. Лікувальні кабінети оснащені найсучаснішим медичним обладнанням.

У лікувальному корпусі обладнані кабінети фізіотерапії та лазеротерапії, стоматології, іонізації, гідролазерний душ, фітобар, кімната психоемоційного розвантаження. Працівники за призначенням лікарів можуть пройти курс гідромасажу, вібромасажу (профілакторій єдиний в області має унікальну австралійську установку - капсулу, де людина приймає одночасно вібромасаж, ароматерапію і термотерапію), а також відвідати солярій і різноманітні водні процедури.

До послуг відпочиваючих - тренажерний зал, більярд, зал лікувальної фізкультури і басейн. У плавальному басейні встановлено шість вібро- і аеротренажерів, дві протитечії, гейзер, два водоспади. Для занять спортом на території профілакторію розміщені: баскетбольний та волейбольний майданчики, тенісний корт, городки, оздоровчий пляж.

Корпуси профілакторію обладнані сучасною системою опалення, кондиціонування та вентиляції, комп'ютерною мережею і кабельним телебаченням. Для проведення нарад передбачений конференц-зал на 220 місць.

З січня 2022 року спальний корпус санаторію-профілакторію закривається на капітальний ремонт.
Але це не означає, що працівники ЗАЕС не зможуть продовжувати поновлювати високий рівень свого здоров’я в санаторії-профілакторії. В повному обсязі зберігається весь комплекс діагностичних, оздоровчих та профілактичних заходів. З метою поліпшення умов проходження курсу оздоровлення та реабілітації в санаторії-профілакторії, відпочиваючим за направленням відділу охорони здоров’я надається можливість між процедурами відпочити в затишній кімнаті, яка обладнана холодильником, мікрохвильовою плитою, телевізором, електричним чайником та зручними меблями.
На період капітального ремонту спального корпусу санаторію-профілакторію тимчасово зміниться і розклад руху деяких рейсів автобусів.

Оплата:

за готівковий розрахунок - каса санаторію-профілакторію; безготівковий розрахунок - через банк.

Контакти:

м. Енергодар
Санаторій-профілакторій ВП ЗАЕС

(06139) 5-74-74 - Головний лікар – Гефсиманська Валентина Михайлівна
(06139) 5-74-65 - Реєстратор

Станом на 26.01.2022 - 10:03

Виробничі показники
Енергоблок №1 647 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1028 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1026 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.2
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 1.9 м/с
Відносна вологість 81 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.