вт, 22.10.2019 - 15:30
Фахівці з Білорусі переймали досвід запорізьких атомників

На протязі трьох тижнів на Запорізькій АЕС працювали фахівці з Білоруської АЕС. В перспективі, з введенням в експлуатацію їх станції, там також доведеться налагоджувати систему поводження з радіоактивними відходами (РАВ). Саме цей досвід фахівці і приїжджали переймати.

На Запорізькій АЕС білоруські інженери вперше побачили не лише як працюють фахівці з переробки РАВ, а й в цілому діяльність підприємства. У них є досвід роботи на теплових станціях, є знання, достатня кваліфікація, але досвіду в атомній енергетиці звісно бракує.


пн, 21.10.2019 - 15:10
На Запорізькій АЕС створено відділ комерційної диспетчеризації

З 01 липня 2019 року в Україні почав працювати новий ринок електроенергії. В його умовах на атомних станціях виникла необхідність створення спеціальних відділів, які б займалися аналізом, прогнозуванням та графіками відпуску електроенергії.

Запорізька атомна електростанція стала першою серед АЕС України, де відділ комерційної диспетчеризації вже створений і працює. Робочі місця фахівців розташовані в приміщенні начальників зміни станції. Це спрощує оперативну комунікацію в частині складання та узгодження графіків.


пн, 21.10.2019 - 10:00
Людмила Бабак - чотириразова чемпіонка світу з веслування на марафонських дистанціях

Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Людмила Бабак двічі завоювала «золото» на Чемпіонаті світу з веслувального марафону в китайському Шаосіні.

Спочатку спортсменка перемогла на короткій дистанції марафону, подолавши 3,6 км за 19 хв. 20,43 сек. Після цього вона здобула перемогу і в довгому марафоні, подолавши дистанцію 14,5 км за 1 год. 19 хв. 30,84 сек., і стала чотириразовою чемпіонкою світу.

Людмила не знає поразок в марафонах з 2017-го року і вже завоювала 9 вищих нагород на Чемпіонатах світу (4) та Європи (5).


пт, 18.10.2019 - 12:10
Працівники Запорізької АЕС – призери V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки

Працівники Запорізької АЕС за підсумками V-фотоконкурсу Організації молоді Атомпрофспілки стали його призерами, отримавши два золота, два срібла, дві бронзи і приз глядацьких симпатій у двох номінаціях.

Фотоконкурс проводився за чотирма номінаціями:

1. «Енергія у всьому» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості - машини та обладнання, репортажне фото та т.п.);

2. «Енергетики поза професією» (все про захоплення людей);

3. «Світ - очима об’єктиву» (кадр, зроблений в потрібному місці у потрібний час);


чт, 17.10.2019 - 12:50
Транспортний цех Запорізької АЕС отримав нові автобуси для перевезення персоналу

Транспортний цех Запорізької АЕС отримав нову техніку. Це чотири нових автобуса, які будуть здійснювати перевезення персоналу Запорізької АЕС. Сучасні МАЗи відрізняються якістю та надійністю.


чт, 17.10.2019 - 08:40
Гідроцех Запорізької АЕС здійснив зариблення ставка-охолоджувача

Фахівцями гідротехнічного цеху Запорізької АЕС здійснено чергове зариблення ставка-охолоджувача. У його акваторію було випущено декілька тисяч осіб білого амура та коропа.

Ставок-охолоджувач утворює єдину взаємопов'язану систему з Запорізькою АЕС, а програма зариблення дозволяє підтримувати стандартні параметри гідробіологічного режиму ставка.


вт, 15.10.2019 - 16:00
У парку Перемоги відбулося свято «Осінь золота»

У парку Перемоги Запорізької АЕС до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Святої Богородиці відбулась традиційна культурна програма «Осінь золота».

Присутніх зі святами привітав генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін, побажавши всім здоров’я, благополуччя, миру та щастя жити в рідній країні.

До щорічного свята «Осінь золота» конкурсанти починають готуватися заздалегідь, адже програма включає багато номінацій. Це конкурси - на кращий коровай і кулінарні вироби,  композицію із квітів, виставку дарів природи та краще фото.


вт, 15.10.2019 - 14:05
Молоді фахівці Запорізької АЕС – справжні професіонали свого діла

З 10 по 11 жовтня на промисловому майданчику Запорізької АЕС проходив XV галузевий конкурс професійної майстерності серед молодих фахівців відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». Вперше захід проводився за дев'ятьма спеціальностями.


пт, 11.10.2019 - 13:25
З Днем захисника України!

Шановні друзі, колеги!

Вітаємо Вас з Днем захисника України! Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Бажаємо  сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя і спокою. Нехай життя буде наповнене приємними і позитивними емоціями. Міцного здоров'я, добра, щастя, миру й злагоди Вам та Вашим родинам.

 


пт, 11.10.2019 - 13:20
НА ЗАЕС ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ СИСТЕМА КОУЧИНГУ

Протягом вересня-жовтня на Запорізькій АЕС 700 керівників пройдуть навчання в навчально-тренувальному центрі (НТЦ) за методикою коучингу. Це новий і актуальний напрямок в атомній галузі, що стоїть поряд з лідерством.


Станом на 24.10.2019 - 04:36

Виробничі показники
Енергоблок №1 -
Енергоблок №2 1007 МВт
Енергоблок №3 1001 МВт
Енергоблок №4 997 МВт
Енергоблок №5 989 МВт
Енергоблок №6 1003 МВт
Сумарне навантаження 4997 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.06 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 10.3
Вітер ПнПнЗ
Швидкість вітру 2.6 м/с
Відносна вологість 100 %
Атмосферний тиск 764 мм рт.ст.