Представники адміністрації та трудового колективу Запорізької АЕС зустрілися з мером Енергодара. Зустріч відбулась в рамках Меморандуму про співпрацю між підприємством та владою міста.


Новопризначений директор Спеціалізованої медико-санітарної частини, Сергій Селевич зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації.


22 січня з нагоди Дня Соборності України у палаці культури «Сучасник» відбувся міський фестиваль української патріотичної пісні «З Україною в серці». До участі у фестивалі долучилися пбільше 20 творчих колективів та виконавців, серед яких були і співробіники ЗАЕС.


Художній виставковий зал на Набережній представив першу у новому році виставку «Машина часу». Картини з ретро авто та мотоциклами Катерини Скупої, мотоцикл Succuba, зроблений власноруч енергодарськими ентузіастами Русланом Петренком і Андрієм Сидельниковим та колекція мініатюрних мотоциклів Анатолія Наташкіна.


Покладання квітів до пам'ятного знаку учасникам АТО "Герої нашого часу" з нагоди Дня Соборності України за участю представників міської влади та адміністрації містоутворюючих підприємств.


В музеї культурно-ділового центру відбулося нагородження позаштатних кореспондентів газети «Енергія».


Навчально-тренувальний центр поновив заняття для всіх категорій персоналу. Рішення прийнято на нараді тимчасово діючої надзвичайної комісії у зв'язку із послабленням карантинних обмежень.


На озері санаторію-профілакторію та водно-спортивної бази ЗАЕС святкували Водохреще


Наприкінці минулого тижня в Культурно-діловому центрі відбулась звітно-виборна конференція Організації молоді первинної профспілкової організації Запорізької АЕС.


На Запорізькій станції відбулася нарада тимчасово діючої надзвичайної комісії, яка прийняла низку рішень.

Відвідайте канал новин ЗАЕС на Youtube

щоб отримати доступ до більшої кількості відеоматеріалів

Станом на 26.01.2022 - 10:57

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1028 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1027 МВт
Енергоблок №6 1048 МВт
Сумарне навантаження 4769 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.09 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.6
Вітер ЗПдЗ
Швидкість вітру 3.2 м/с
Відносна вологість 80 %
Атмосферний тиск 761 мм рт.ст.