У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС відбулися чергові поєдинки управлінських рішень

На Запорізькій АЕС у навчально-тренувальному центрі відбулись чергові «Поєдинки управлінських рішень» для спеціального кадрового резерву керівників.

Поєдинки проводять з початку року щомісяця в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо». В листопаді, через карантинні обмеження ігри проходили онлайн - за допомогою відеозв’язку.

В турнірі взяли участь 20 гравців - фахівців різних підрозділів, посад та професій.

За підсумками проведених поєдинків визначились три переможця: Дмитро Докукін (відділ ядерної безпеки), Олександр Шилов (відділ планування проведення ремонтів) та Сергій Каліцінський (експлуатаційний підрозділ).

Завдання учасників поєдинку - знайти вихід з гострої, конфліктної ситуації. Спочатку в ролі керівника, а потім підлеглого, кожна зі сторін мала домовитись з опонентом та знайти компромісне рішення.

В якості експертів - керівники вищої ланки, які спостерігають за учасниками. Вони працюють у групах, кожна з яких відповідає за напрямок та дає оцінку, виходячи зі своїх інтересів. Таке випробування дозволяє отримати досвід та ще й дізнатись від експертів про наявність або відсутність якостей керівника.

Фахівці управління професійного розвитку персоналу Запорізької АЕС працювали над створенням кейсів із спеціальними завданнями, що дозволяють опанувати навички лідера та відповідають сучасній моделі керівника в Компанії.

Попереду поєдинки, де гратимуть переможці ігор, що проходили протягом року і яскравий фінал, в якому визначиться переможець 2021 року.


#ЕнергоатомОсвіта

 

Станом на 29.01.2022 - 14:35

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1023 МВт
Енергоблок №3 1032 МВт
Енергоблок №4 1021 МВт
Енергоблок №5 1033 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 5799 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.8
Вітер З
Швидкість вітру 5.1 м/с
Відносна вологість 85 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.