Молоді фахівці Запорізької АЕС посіли призові місця на галузевому конкурсі наукових доповідей

В Києві у головному офісі НАЕК «Енергоатом» відбувся фінал конкурсу наукових доповідей серед молодих фахівців атомних станцій України, Атомремонтсервісу та Дирекції Компанії. Запорізьку АЕС на конкурсі представляли 5 молодих фахівців і всі вони посіли призові місця у своїх номінаціях.

Конкурс вийшов подвійним, журі оцінювало і роботи, представлені в поточному році, і роботи, що не були заслухані через карантинні обмеження у 2020-му.

Автори наукових доповідей продемонстрували знання матеріалу та прагнення розширити сферу своєї обізнаності у виробничих та соціальних аспектах діяльності атомної енергетики.

Оператор реакторного відділення Євген Мовчан у 2020 році запропонував модернізувати метод контролю герметичності оболонки тепловиділяючого елементу. Його виступ викликав бурхливе обговорення серед конкурсантів. Євген гідно відстояв свій винахід та виборов третє місце серед робіт виробничого напрямку.

За цим же напрямком у 2021 році Запорізьку АЕС представили два молодих фахівця: Андрій Єрмак та Вікторія Гаврильченко. Робота Вікторії про створення центру технічної підготовки Енергоатома посіла третє місце. Андрій Єрмак представив інформаційно-аналітичну програму, яка дозволяє дуже точно обчислити кількість електроенергії для енергоринку, він отримав друге місце в номінації.

«Цьогоріч у виробничому напрямі було представлено декілька технічно складних та вже реалізованих проєктів, які підтверджують високий рівень та професіоналізм учасників конкурсу. Для нас це мотивація рухатися далі та покращувати виробничі напрями діяльності підприємства», - поділився враженнями Андрій Єрмак.

В соціально-профспілковому напрямку за 2020 рік друге місце отримала Анна Скороспєлова з роботою про амбасадорів атомної енергетики, а серед конкурсантів цього року Павло Кулібов став третім з темою страхування життя співробітників атомної галузі.

Конкурс наукових доповідей молодих працівників Енергоатома був започаткований спільно адміністрацією Компанії та профспілковим комітетом у 2009 році. Він має на меті: стимулювати ініціативи, розкривати науково-технічний потенціал, підвищувати загальний рівень знань, обмін досвідом, генерувати нові ідеї серед молодих працівників Енергоатома, зокрема й у пошуках нових шляхів оптимізації виробничого процесу.

Ефективність подібної роботи з молодими фахівцями підтверджується тим, що всі учасники мають змогу продемонструвати свої знання, надати пропозиції, реалізувати потребу та можливість кар’єрного зростання, що, власне, підтверджується повсякчасною практикою, а стабільний інтерес молодих працівників компанії до цього заходу є переконливим свідченням його успішності.

 

Станом на 25.01.2022 - 12:13

Виробничі показники
Енергоблок №1 640 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1030 МВт
Енергоблок №4 -
Енергоблок №5 1030 МВт
Енергоблок №6 1046 МВт
Сумарне навантаження 4770 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.08 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря -5.1
Вітер Пн
Швидкість вітру 1.8 м/с
Відносна вологість 77 %
Атмосферний тиск 765 мм рт.ст.