На Запорізькій АЕС пройшов конкурс доповідей з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся щорічний конкурс доповідей за темою «Культура безпеки АЕС: проблеми та шляхи вирішення». В ньому взяли участь працівники служби головного метролога, цеху теплової автоматики та вимірювань і загону відомчої воєнізованої охорони.

Перше місце з доповіддю на тему «Багаторівнева модель культури безпеки» посіла Ольга Добаріна, інженер цеху теплової автоматики та вимірювань.

Доповідь Ольги Форіс, охоронця загону відомчої воєнізованої охорони, отримала друге місце і була пов’язана з темою наставництва.

Інженер з метрології служби головного метролога Анастасія Лохматова, представивши доповідь на тему «Комплексний підхід до формування культури безпеки на АЕС», здобула третє місце конкурсу.

Розглянуті теми – актуальні та змістовні, підкреслив голова конкурсної комісії,  заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Олександр Депенчук. Тому непросто було прийняти рішення щодо переможців.

Роботи за перше і друге місце будуть рекомендовані для участі у Міжнародній науково-практичній конференції з культури безпеки на АЕС.

 

Станом на 29.01.2022 - 16:15

Виробничі показники
Енергоблок №1 644 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1033 МВт
Енергоблок №4 1020 МВт
Енергоблок №5 1032 МВт
Енергоблок №6 1045 МВт
Сумарне навантаження 5796 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.09 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.2
Вітер З
Швидкість вітру 4.3 м/с
Відносна вологість 88 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.