На Запорізькій АЕС відбувся конкурс плакатів з культури безпеки

На Запорізькій АЕС відбувся традиційний конкурс плакатів з культури безпеки в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо». Захід покликаний сприяти покращенню культури безпеки на підприємстві.

Цього року на розгляд конкурсної комісії було представлено 31 плакат з культури безпеки від фахівців дев’яти підрозділів станції. Роботи оцінювали у трьох номінаціях: «Кращий плакат з культури безпеки», «Кращий плакат-попередження» та «Кращий сатиричний плакат».

Критеріями оцінки стали відповідність плаката цілям і завданням конкурсу, рівень художнього виконання, актуальність проблеми й інформативність, а також – відповідність тексту сюжетно-композиційному змісту плаката в цілому.  

Плакати фахівця служби фізичного захисту Дмитра Ковальова стали переможцями одразу в двох номінаціях - «Кращий плакат з культури безпеки» та «Кращий сатиричний плакат».

«Кращим плакатом-попередженням» визнано роботу інженера-технолога цеху дезактивації Олени Денисенко.

Заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки та голова конкурсної комісії Олександр Депенчук зауважив, що за останні роки майстерність працівників Запорізької АЕС у виготовленні плакатів досягла найвищого рівня. Завжди є нові ідеї або нове втілення знайомих правил. І цей доробок персоналу є дуже цінним для нашої станції.

 

Станом на 29.01.2022 - 15:07

Виробничі показники
Енергоблок №1 641 МВт
Енергоблок №2 1022 МВт
Енергоблок №3 1034 МВт
Енергоблок №4 1019 МВт
Енергоблок №5 1033 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 5793 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.07 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.5
Вітер З
Швидкість вітру 3.8 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.