На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу доповідей «Краще виробниче рішення»

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу доповідей на науково-технічні та соціальні теми серед молодих фахівців і молодих працівників підприємства в номінації «Краще виробниче рішення».

На розгляд членів конкурсної комісії десять фахівців представили цікаві доповіді на актуальні для атомної енергетики теми.

Серед робіт виробничого напрямку перше місце отримали дві роботи - «Інформаційно-аналітична програма дослідної експлуатації блоків ВП ЗАЕС. ЇЇ роль у сучасних умовах» інженера виробничо-технічної служби Андрія Єрмака та «Центр технічної підготовки ДП «НАЕК «Енергоатом» інструктора навчально-тренувального центру Вікторії Гаврильченко.

На другому місці робота оператора спецводоочищення хімічного цеху Дмитра Дерези - «Модернізація системи переробки трапних вод СК-1 СК-2». Третє місце посіла робота інженера з метрології служби головного метролога Сергія Старова - «Пристрій для створення кута повороту ПСКП-360».

Серед доповідей соціально-профспілкового напрямку перше місце отримав економіст управління виробничо-технологічної комплектації Павло Кулібов з доповіддю  «Страхування життя працівників Компанії ДП «НАЕК «Енергоатом». Друге місце посіла  Катерина Водяна - художник-оформлювач служби експлуатації будівель та споруд з роботою «Стріт-арт - конкурс для дітей та дорослих». Третє місце отримала інженер-програміст цеху теплової автоматики та вимірювань Єлизавета Мартинюк - «Особливості організаційної психології в атомній енергетиці».

Учасників конкурсу привітав т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький. Призери отримали дипломи переможців, також їм буде виплачена грошова нагорода.

Організаторами конкурсу доповідей є Рада молодих фахівців та Організація молоді за підтримки адміністрації, профспілкового комітету Запорізької АЕС і громадської організації «Українське ядерне товариство».

Конкурс проводиться з метою розвитку ініціативності, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань молодих працівників Запорізької АЕС в сфері атомної енергетики, а також обміну досвідом, пошуку нових ідей і шляхів оптимізації виробничого процесу.

 

Станом на 29.01.2022 - 14:47

Виробничі показники
Енергоблок №1 643 МВт
Енергоблок №2 1024 МВт
Енергоблок №3 1033 МВт
Енергоблок №4 1019 МВт
Енергоблок №5 1031 МВт
Енергоблок №6 1044 МВт
Сумарне навантаження 5794 МВт
Радіаційний стан
Промисловий майданчик 0.1 мкЗв/г
м. Енергодар 0.08 мкЗв/г
Метеорологічний стан
Температура повітря 2.5
Вітер З
Швидкість вітру 4.5 м/с
Відносна вологість 86 %
Атмосферний тиск 758 мм рт.ст.